Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Télen milyen nadrágot adsz...

Télen milyen nadrágot adsz 3-4 éves lányodra kintre? Melyik a kényelmes neki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezen még nem gondolkodtam.
2016. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyobb, de nálunk ami bevált, azok a vastag, belül béléses nacik.

Amíg oviba elvittem, az 10 perc gyalog, bent pedig átöltöztünk egy vékony cicanaciba vagy melegítőbe.

Ha sétálni mentünk, az udvaron játszott, vagy szánkózni vittem, és tényleg nagyon hideg van, akkor egy overál a legjobb, esetleg harisnya és nadrág. Ha nincs olyan fagyos hideg, akkor bélelt nadrág, vastag zokni.


A legfontosabb, hogy a lábfeje ne fázzon, ha az melegben van tartva (és szárazon), akkor nem lesz gond, de lehet rajta bármilyen vastag gatyó, ha átfázik a talpa.

2016. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kora ősz: kordnadrág, aztán ugyanez harisnyával. Később bélelt nadrág (Lidlben jókat kapni) harisnyával. Oviban pörgős szoknya a szokás a lányomnál, így a harisnya/leggings ideális :) Hóba, jégpályára kantáros sínadrág harisnyával. Az én lányom fázós, őt mindig vastagabbra kell öltöztetni, mint a fiamat pl. Előzőnek abban teljesen igaza van, hogy a lábuk legyen melegben, úgyis annyit mozognak, hogy a gyerekek általában nem fáznak.
2016. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kantáros bélelt farmerbe volt, amíg ovis volt a kislányom. Most kzedi a sulit, elsőbe biztos nem kap ilyen nadrágot, mert amire ebből kivetközik a wc-n, lehet hosszú idő :-(.
2016. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nenah válasza:
kisebbként harisnya,rá egy zokni meg nadrág vagy bélelt nacik (azokat sajnos most télire kinőtte már ezért majd vennem kell,mert ő nagyon fázós! :)
2016. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kantárosat, ami védi a derekát. Orkán, vízlepergető anyagból, abban akkor sem fázik fel, ha leül. Óvodában leveszi, harisnya van alatta és átvesz egy kisszoknyát.
2016. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!