Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pediped originals (puhatalpú)...

Pediped originals (puhatalpú) cipőt viselt télen kint a gyereked?

Figyelt kérdés

[link]


Tavasztól őszig, száraz időben el tudom képzelni, de télen nem kevés?

Egyáltalán mennyi nedvességet bír?

Nem pocsolyára gondolok, hanem enyhén nedves talajt bírja?



#puhatalp #első_cipő
2016. szept. 22. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra nem jó. Késő tavasztól kora őszig hordták. A gg már jó ősszel-télen is. Mekkora a gyerek?
2016. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

13 hónapos, de nagyon kicsi a lába, lehet kb. 17-es. Gg-ből nincs olyan kicsi. Lehet, még az originals S-es is nagy.

Még nem indult el, itthonra nincs is cipője (kintre pedig csak kocsicipő van), de legkésőbb télre (vagy leg-leg tél közepére-végére) gondolom már kelleni fog valami.

2016. szept. 22. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányunk december elején indult el önállóan, akkor bent tettem csak le korzózni, kint csak babakocsiztunk, viszont pár hét múlva már nagyon mehetjékje volt, vettünk egy ilyen szőrös originals csizmát, de csak enyhébb időben használtuk vastag zoknival, mert a talpa elég vékony. De tökéletes volt ha pl. templomba mentünk, ott elmászkált benne. Tél végére viszont már kellett a vastagabb talpú cipő, mert már sokat akart menni. Így nem úsztuk meg azt sem, de egyből nehéz lett volna neki abban menni és közbe a lába is nőtt. Nedvességet nem igazán bírja az originals, tehát esőbe azért ne vidd benne :-)
2016. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja a nedves talaj teljesen oké, attól nem ázott be.
2016. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


3-as, ti végül milyen vastagabb talpú mellett döntöttetek?

Abban mennyire ment könnyen?

2016. szept. 22. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, vastag talpúból D.D Step-et vettünk, meglepően jól ment benne, pedig elég merevnek találtam. Rápróbáltam kettőt a boltban és ebben ment jól, pedig a másik (márkájára már nem emlékszem) hajlékonyabbnak tűnt.
2016. szept. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 24. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!