Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kicsit pocakosabb kislánynak...

Kicsit pocakosabb kislánynak hol vesztek nadrágot?

Figyelt kérdés
5 éves a kislányom, nem kövér de van pocija. Azok a nadrágok, amik elvileg az ő mérete lennének szűkek derékban. Főleg amióta ez a skinny nadrág a divat (akkor se vennék neki, ha vékony lenne, szerintem baromi kényelmetlen lehet). Most kellene neki pár bélelt nadrág, néztem pl. a Tescoban, ott egy darabot sem láttam . Bezzeg fiúknak van gumis derekú bélelt nadrág többfajta is ebben a méretben (116-122). H&M-ben vettem korábban , de ha nincs akció akkor azért nem valami olcsó...van esetleg valami ötletetek, hol tudnék venni neki bővebb szabású, gumis derekú farmer vagy más anyagból bélelt nadrágot?
2016. okt. 16. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Etesd normálisan őt és nem ártana tornázni, sportolni a gyereknek. Akkor normális súlya lesz és rámegy a ruha.
2016. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó ebben igazad van, mert nyilvàn egy 105cmes 19 kgos nagyon kövér ( nem a kérdezőjé, egyik hozzászólójé) de attól még kell rá valami ruha amíg lefogy és ha nem kapnak nagy méretűt kérhetnek segítséget.
2016. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%
Akkor itt a segítség : adjon rá melegítő nadrágot vagy vastag harisnyát vastag szoknyával. Ha farmert akar, akkor a gyerek fogyjon le. Amúgysem egészséges a túlsúly. Vagy szabasson rá.
2016. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha a fiúnadrágok között van megfelelő méret akkor vegyél ott. Nemcsak csunya, alaktalan zsebesnadrágok vagy fiús színű kordnadrágok vannak hanem teljesen egyszerű, lánynak is csinos egyszerű farmerek minden színben. Csak csicsa nem lesz rajta, nem pink lesz a varrása, nem lesz rajta hímzett virág, ráncolások stb. de egyáltalán nem lesz benne fiús.

Nekem kisfiam van es ezeket a farmerokat veszem neki a H&M-ben, ezért tudom hogy simán ráadnam lányra is. Se fiús se lányos részletek nincsenek ezeken a nadrágokon.

De sima fekete kordnadrágot is talalhatsz ott a kislanyodnak.

2016. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Bocsánat, az hogy béleltet keresel elkerülte a figyelmem! Azt konkrétan nem tudom, még nem kerestem idén ilyet.

De szerintem simán vedd meg a fiúosztályon taeáltakat, amikrőlírtál, ha egyszerű szabású és tetszik a színe, nem lesz benne fiús a kislányod.

2016. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy akkor megnézem a fiú nadrágokat...a Tescoban amik voltak, azok szerintem lánynak túl fiúsak. Mozog a lányom, heti kétszer jár táncra illetve sokat gyalogol, nem mindenhova kocsival cipeljük, bicajozik, játszóterezünk (most már nem nagyon). Nem mondanám akkor se kövérnek. A Pepco jó ötlet, már rég voltunk, megnézem...Bélelt melegítő is jó akár, de azért jó lenne egy csinosabb bélelt nadrág is...

Amúgy igen, nagyon gáz hogy ennyire nincs igazi meleg holmi a lányoknak :-(

2016. okt. 17. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!