Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel szokták megjelölni a...

Mivel szokták megjelölni a baba ruhákat?

Figyelt kérdés
Két helyről is kaptam babaruhákat és én is vettem rucikat. Mivel szokták beleírni a nevet a huhába hogy a mosásnál sem jön ki, ne keverjem őket össze? Toll,filc m0s esetleg? Ki mivel csinálta?
2016. okt. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lefényképeztem őket, elmentettem két külön albumba, s így tudtam, hogy melyik kié volt.
2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 spectator válasza:
Papír-irószer üzetben lehet kapni "vízálló" filctollat. Ára többszöröse a közönséges filcnek, de tényleg mosásálló. Az oldalán van ábra, hogy fel kell rázni, mint a lázmérőt (azt le-), erről is megismerhető. Kb. 2 mm vastagon fog.
2016. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 18. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a fénykép volt az első gondolatom.
2016. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fotózok, szépen elmentem mappákba és ha valamelyikről elfelejteném honnan volt tudom ellenőrizni. Mondjuk én ruhamániás vagyok, az irdatlan mennyiség ellenére a cuccok 98%-áról tudom honnan van.
2016. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az alkoholos filc sem jön ki mosással. és ha csak 2 helyről kaptál ruhát, elég, ha az egyik címkéjébe kicsi pöttyöt raksz, a másikba pedig x-et.


mondjuk én speciel sosem kértem vissza a továbbadott ruhákat, amikor meg mégis visszakaptam, volt, hogy jött vele vadidegen ruci is. egy percig sem zavart. amihez ugyanis vmiért kötődtem, azt eleve eltettem, és nem adtam oda senkinek.

2016. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is lefenykepeztem.
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!