Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen valtocipot hasznaltok...

Milyen valtocipot hasznaltok a bolcsiben?

Figyelt kérdés
Decemberben kezdi a bolcsit egy eves kisfiam, addigra valoszinuleg mar jarni fog. Vajon rendes gumitalpu vaszoncipot vegyek neki, vagy ilyen kicsinek eleg a bortalpu kiscipo, vagy esetleg zoknipapucs(vagymi :D )?
2016. okt. 24. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
ddstep szandija van bentre
2016. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyrészt kérték, hogy olyat vigyünk, ami tartja a bokáját, mert mozognak/táncolnak, másrészt mivel a nap nagy részét abban tölti, mindenképpen minőségi, bőr szandált (Superfit) vettem.

A mű vászoncipő egész napra szerintem kínzás, csak beler.had szegény gyerek lába.

2016. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szandál, ami tartja a bokáját.
2016. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elefanten vagy d.d. step szandált vettem neki mindig, most az oviban is elefantent kapott. Én is osztom azt a véleményt, hogy ha egész nap ebben kell lennie, akkor legyen jó minőségű.
2016. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azert gondoltam mondjuk a bor puhatalpu cipore, mert azt hallottam mezitlab lenne a legegeszsegesebb, es az a cipo kozelebb all hozza mint a kemeny talpuak. Ti errol mit gondoltok?
2016. okt. 24. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthon bőr puha talpúja van, de bölcsibe azt nem vinném.

Én azért veszek Superfit szandikat és cipőket, mert könnyűek és nagyon hajlékony a talpuk, de megfelelően tartanak.

(2-es)

2016. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Valóban mezítláb a legjobb a lábnak: fűben, homokban, kavicson - szoval kint, egyenetlen talajon.

Benti körülmények között kell valami ami tartja a bokát. Minden ortopéd orvos ezt mondja.


Enyémek (szupinált) bőrszandálban vannak a bölcsiben.

2016. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dd step szandálja volt lányomnak a bölcsiben .
2016. okt. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! :)
2016. okt. 25. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!