Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ezekben a mostani átlag 10...

Ezekben a mostani átlag 10 fokokban hogy öltöztessem a babám hordozókendőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első gyermekes vagyok és öltöztetési-rétegelési kérdésekben még bizonytalan vagyok..

2 hónapos babámat szívesen hordoznám, de kezdjük kinőni a terhes kabátom. Felmerült bennem, hogy a mostani kabátomon kívül hordoznám, viszont a mostani időjárást nézve hogyan öltöztessem alá? Jön a tavasz is, de még hideg van néha.. Első átmeneti időszakunk lesz :)


1: Jó ötlet-e a kabáton kívül hordás ennyi idősen? Ilyen időben?

2: Body, harisnya, vastagabb rugdalózó, sapka és egy belebújós kapucnis vastag kezes lábas (overall szerű..) elég lehet hozzá vagy sok? Nem fázós amúgy..



2017. febr. 24. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
én 5 hónapost szoktam néha hordozni...zokni body rugi overál sapi kesztyű. ennyi. elalszik benne vagy nézelődik tehát valószínűleg ez így neki jó...szerintem egy két hónaposnak is jó +5 fok felett
2017. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!