Ti harisnyáztok még?

Figyelt kérdés
Óvodás gyerekre gondoltam.
2017. febr. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Eddig se harisnyáztunk. Bélelt nadrágot hord a 3 évesem vagy overálnadrágot, ha nagyon hideg van télen. De az elmúlt napokban már sima kordnacit hordott.
2017. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Most még csak-csak a bélelt naci, bár most is adok még rá, de a -15 fokban lefagyott volna a lába harisnya nélkül. Én nem értem mi a gáz ebben... Fiú, nem rózsaszín pillangóst kap vagy nejlonharisnyát, hanem kéket meg markolósat meg autósat. Nekem megér annyit hogy az én hülyeségeo miatt ne kapjon vesemedence gyulladást.
2017. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2017. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Én sima melegítőnadrágot adok a vastag kantáros sínadrág alá a bölcsisemre. Így nem olyan macerás öltöztetni, mint a harisnyával (volt a nagyobbikat), mert csak lekapom, aztán máris az a benti nadrág. Amikor meg napközben olyan 10-12 fok fölé ment a hőmérséklet, akkor meg délután már a meleg "felsőnadrág" nélkül mentünk haza.
2017. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
5 éves lesz nyáron a fiam, évek óta nem adok rá harisnyát. Bélelt nadrágot hord, amikor pedig nagyon hideg van, melegítőnadrágra kapja az overált és kész. Sosem volt még felfázva sem.
2017. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy harisnya vagy legings és ara adok egy vastagabb nadrágot.
2017. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!