Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák nyári babaöltöztetés...

Anyukák nyári babaöltöztetés kérdés?

Figyelt kérdés
Kislányom nyáron lesz 1,5 éves,de már kapott néhány szép nyári ruhácskát. A kérdés az lenne ,hogy ti adtok bodyt a kislányra nyáron a ruha alá vagy sem? Mert nekem body nélkül leakar esni a pelus,bodyval viszont soknak tünik a két réteg 30 fokban. Itt a sok nyári póló meg csajos ruha,ti hogy csináljátok?
2017. márc. 6. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Amikor 25 fok alatt volt, kapott bodyt a ruha alá. Amikor felé ment, olyan ruhát adtam rá, aminek belül volt patent és úgy tartotta a pelust a szoknya alatt mint egy body. Nem tudom mennyi érthető :) másik opció a bugyi. Bár azt sose adtam még rá. Ha gondolod, írj privit és küldök képet milyen a patentos megoldás. Van pár ruha ami úgyis eladó.
2017. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nrm adtam ra. Akkor kezdtem el használni a bugyi pelust. ( csak rá kell húzni mint egy bugyit.) rendes bugyit is húztam a suma pelushoz. Nyáron egy éves volt. Nekem is soknak tűnt a body
2017. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bodyt nem adtam ruha ala. Napozokat hordott, rovidnacit felsovel, nyari ruhaja keves volt,de akkor bugyit kapott a pelenkara, ugy ult a homokozoban. Vannak direkt pelenkara valo bugyik, sokszor egyutt aruljak a kis ruhaval,szettben.
2017. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pelustartó bugyit adtam a ruhácskák alá.
2017. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!