Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Pepco-s babaruhák kisebbek,...

A Pepco-s babaruhák kisebbek, mint az átlag?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hónapos és most legutóbb a Pepco-ban vettünk neki bodykat, a 86-os méret jó rá. A barátnőm azt mondta, hogy lehetlen, mert az egy éves kor körüli méret, de akkora kellett neki. Amúgy hosszú baba, de nem hiszem, hogy ennyire extrémen. :D
2017. júl. 15. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a szórás az biztos de szerencsére nekünk csak 1 méret különbség adódott.

Volt hogy egy fajtából vettem neki több nadrágot, egyik még most is hosszú 1 évesen,másik meg már 2 hónapja kinőtte, de bodyból is tapasztaltunk hasonlót de szerenscsére ez a kisebb átlag legtöbb ruha főleg pólók nagyon jók.

Disney márkából meg mindig kisebb ami ki van állítva mindegy ki forgalmazza.

2017. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont jó lett a méret. De én eddig csak nadrágot vettem ott, body nem tudom milyen mèretezésű.
2017. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ott ránézésre szoktam vásárolni, nem nézem a méretet. Én is vettem a lányomnak 5 hónapos korában 80-as méretezésű ruhákat ott (de 68-asnak felelt meg kb). Szóval én ott nem adok a bele írt méretre.
2017. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van amelyik. Pár body-t vettem 1 éves korában a kisfiamnak, 86-osok voltak. Volt amelyik éppenhogy kicsi volt, meg volt ami tényleg jó volt rá, egyébként akkor státuszon 83 centi volt szóval nem tűnt olyan szinten extrémnek a Pepco-s számozás. Hány cm a kisfiad?
2017. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hány centi most, szerintem max 80 lehet, de inkább alatta kicsivel.
2017. júl. 15. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kissé félre vannak számozva és arra is figyelni kell, hogy az egyforma szám sem feltétlen egyforma méret. A lányomnak 2db 92-es rövidnadrágot vettem volna, de nem egyformák voltak. 1,5 centi volt a derekak között.

Egyébként szép nagy fiad van. A lányom 2,5 éves és 92/98-as méreteket hord. 92 centis kis dugó:))

2017. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
86? Nem írták el és inkább 68?
2017. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam a továbbiakat. A korához képest szép nagyra nőtt a fiad. :)
2017. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Összevissza számoz a Pepco, de ettől függetlenül 80 centis gyerekre jó méretezésből se extrém a 86-os (lányom is 86-ost hordott 80 centisként, mert a törzse hosszabb. Nadrágból pedig elég volt a 74-es is.), és az tényleg 12-18 hónapos átlagmagasság.
2017. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

( 14 hós fiú)

Van olyan pepcos 86-os melegítő nadrág, ami nagy rá, van ami meg pont jó, ellenben a 92-es pólók még éppen éppen jók,azt már nem is vennék ekkorát onnan. Ez alapján egy hónapja vettem h&m-es 92-es pólót, ami meg elég bő még. Szóval más a méretezés, pepcos kisebb.

2017. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!