Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli babának vennétek rövid...

Téli babának vennétek rövid ujjú bodykat?

Figyelt kérdés
Első gyerekes kismama vagyok, kisfiam decemberben fog megszületni. Tapasztaltabb anyukáktól kérdezném: érdemes bevásárolni a kezdetben rövid ujjú bodykból? Ti használtátok a hosszú ujjú rugdalózó alá? Vagy jól gondolom, hogy felesleges, mert télen a hosszú ujjú rugik alá is hosszú ujjú bodyt adok?
2017. júl. 26. 10:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A téli és a tavaszi babámnál is főleg rövid ujjú bodyt használtunk, később is. Hosszú ujjút csak akkor ha ujjatlan rugi, vagy mellény került rá, illetve ha magában hordta nadrággal. (Két hosszú ujjút egymásra sose tettem, újszülöttre pláne nem ajánlom.) Szerintem a rövid ujjú sokkal praktikusabb minden évszakban, a hosszú ujjút inkább az átmeneti évszakokban lehet kihasználni.
2017. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)


Akkor betárazom rövid ujjú bodykból :)

2017. júl. 26. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!