Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy ismerősötök/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy ismerősötök/barátotok azt mondja nektek, mikor rövid miniszoknyában vagytok, hogy "Szép lábad van. ", akkor arra hogyan reagálnátok? Bóknak vennétek vagy szemtelenségnek?

Figyelt kérdés
Legalábbis én nem mernék egy lánynak sem egy ilyen bókot adni, mert nem biztos, hogy annak venné és attól félnék, hogy elcsattanna pofon, amiért a lábait bámultam.
2014. okt. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
bóknak venném
2014. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megköszönném,ennyi.
2014. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boknak vennem es ennyi. Nem latnek tobbet bele.
2014. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy mosoly, és köszönöm. :)


Szimpla bóknak venném.

2014. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát gondolom hangsúly függő


ha a szép-en van a hangsuly (enyhe szarkasztikus beütés) akkor eléág gáz, de ha természetesen mondod akkor szerintem nem számít szemtelenségnek

2014. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól esne, bóknak venném.
2014. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bóknak venném, és kedvesen megköszönném.


Ha kulturáltan, udvariasan mondod, szerintem ezt senkinek nincs oka zokon venni, szemtelenségnek gondolni.

2014. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt csakis bóknak venném,ezért nem fog pofon csattanni szerintem mondhatod:)
2014. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!