Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudok olyan hálózsákot...

Hol tudok olyan hálózsákot beszerezni, amit az egyévesem nem tud olyan könnyen levenni? :-)

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nézd...mivel minden hálózsák hasonló elven működik (van egy cipzár rajta) így márkától függetlenül le tudja venni a gyereked. Hiába írom, hogy vegyél Grobag-et, mert azt az én gyerekem nem szedte le kicsiként, csak most három évesen és akkor is csak reggel, amikor felkel. Szóval ezt hiába mondom, mert a tiéd azt is le fogja venni.

Nem lehet, hogy nagy rá? Hogy veszi le egyébként? Mert, ha esetleg nagy, akkor ki tud belőle bújni. Ha a cipzárt lehúzza, akkor gratulálok neki! :) De tényleg. Kevés egyéves tud cipzárt húzni. Legalábbis akiket én láttam, nem tudtak. Bár ennek a képességének gondolom most nem örülsz.

2017. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Scamptól rendeltem.

De hogy veszi le? Nekünk a gólyahíres hálózsák tűnt el róla, ilyen:

[link]

Ahogy felállt szétjött a patent és lazán kilépett belőle.


Helyette rendeltünk ilyesmit:

[link]


A cipzárt még nem szedte le magáról. 20 hós.

2017. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leveszi, hát leveszi. Gondolom nem igluban laktok, és a gyerek sem gyíkember ezért az összes melegvérű társához hasonlóan jól tudja szabályozni a testhőmérsékletét a környezeti hőmérséklet tág határai között. Lehet, hogy úgy érzi magát jól, ha nem melegíti a hálózsák. nekünk is az egyik fiúnk mindig lehúzta magáról a takarót és az egész a fején volt reggelre. Máig ez a szokása, pedig már egyetemista. Mint látható, túlélte a dolgot...
2017. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, simán széthúzza a cipzárt, utána meg már elég könnyen leveszi. Nappalra emiatt már nem adom rá, de este azért jó ha van, azt csinálom, hogy amikor elaludt visszaadom rá, csak így meg újra felébred, bár ilyenkor azért már álmos annyira, hogy nem szedegeti le. Lehet hogy marad ez a verzió.
2017. máj. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!