Anyukák ti hogy vagytok a használt ruhával ami picit kopott vagy foltos nem veszitek meg (de pl. márkás) csak a hibátlant?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert több mint 200db márkás babaruhám van ugy érzem teljesen éretelmetlen az eladása csak ide-oda rakom :( jönnek vesznek 4hibátlant és ennyi !de pl játszos ruhának nem kell teljesen hibátlannak lenni?
2018. márc. 23. 06:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem veszek használt ruhát, és határozottan bosszant, amikor anyósom hoz hibás, foltos márkásat és a rajta található ár szerint drágábban vette, mint én az új, de nem márkásat.


Nekem egyáltalán nem ér annyit a márka, hogy vacak állapotban is ráadjam.

Nyilván ami nálunk koszolódik kimondhatatlanul, azt ráadom továbbra is itthon, de egy használtnak nekem csak akkor van értéke (hogy fizessek is érte), ha hibátlan.

2018. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vennék olyat, ami nem hibátlan. Sokszor minimális ár van egyébként is a használt és a leakciozott, kuponos új között, így használt babaruha esetében csak a tökéletes jöhet szóba.
2018. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem vennék olyan ruhát ami Foltos.vannak használt (öröklött) ruháink,de ami Foltos volt bizony attól megváltam!még otthoni játszósnak is foltmenteset adok rá.
2018. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Játszósat nem vennék majd a gyerekem azzá teszi :)

Az ilyeneket max odaajándékozd valakinek.

2018. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem veszek használt baba-vagy gyerekruhát. Magamnak volt, hogy vettem pl. Hádában valamit (kb. 4 alkalommal), de a gyerekeimnek soha. Ne más játszóruhájában legyenek, amikor megvehetem nekik az újat.

Ami foltos, fakult, vagy szélesebb-mint hosszú kinyúlt, az duplán kizárt.


Amikor megszületett a lányom, ismerőseim folyton hordták-küldték a lányaik kinőtt ruháit, és bár kedves gesztus, de megmondom őszintén a 80 kapott babaholmiból kb. 3-4 darabot tartok a lánykám szekrényében, a többin latszik hogy használták. Összegyűjtöttem és megy a ruhaadományozó konténerbe, ahogy a saját használtruháimat szoktam amiket kihízok-kifogyok de még valaki hasznát veszi.

2018. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Két lányom van. Az elsőről elég sok ruhát el tudok tenni a kicsinek, de sose teszem el a foltos, kopottat.


Sokszor nézem a Facebookra feltett ruhákat. Van, amikor a foltos, bolyhos rugdalózó drágább, mint ha akciósan megvenném a Tescoban. Sőt, a H&M, C&A remek kuponokat, akciókat nyújt, így csak kicsivel kell kipótolni a használt árát.

2018. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Annyi akció, kupon van így nem veszek használtat.

Múlt hét szombaton 4 pamut rugit vettem a c&aban 900ft ért. Aranyos krokodil mintásakat

2018. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az elôttem szólókhoz. A gyerek majd csinál magának játszósat, én sem veszek neki.


Sôt nekem arcom sem lenne a foltos ruhát pénzért árulni, már ne is haragudj.

2018. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolsónak igaza van. Foltos ruhát még a kórház csecsemőosztályára sem vinnék, sőt, konténerbe sem. Nemhogy pénzért áruljam.....nonszensz.
2018. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Foltos, kopott ruhát nem árulnék. Kisgyereknél mondjuk már van az a kategória, amikor egy nadrágra azt mondom, hogy "udvarosnak" még jó, és 100-200 ft-ért odaadom, ilyet vettem is. De babaruhát biztosan nem vennék foltosat.

Védőnőt kérdezném meg, hogy van-e olyan család, ahol ezt szívesen fogadják, és odaadnám.

2018. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!