Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék nézelődni nagyon...

Hol tudnék nézelődni nagyon nagyon olcsó használt (akár kopott) esernyőkocsi után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon el kellett kezdenünk spórolni. A gyerekek tartós betegek, így olcsó a buszozás, szóval áttértem erre. Viszont a buszállomás nagyon messze van, a 3 évesem nem tudja végiggyalogolni.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy merre nézelődjek, ahol jelképes áron kapnék ilyen esernyőkocsit. Nem baj ha lestrapált, de itt még azt is 5000-ért adják.

Nem kérek, félre ne értsetek, azt kérem, hogy ha valaki ismer ilyen hirdetőoldalakt az segítsen. Néztem a teszveszen, de nem találtam. Arra a havi pár alkalomra nem költenék már sokat babakocsira, pláne ekkora gyerkőcnél.



2012. márc. 19. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.szívesség.net

itt nézd meg a felajánlásokat,sokszor van babakocsi is!

2012. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bocs.

www.szivesseg.net

2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A védőnőtöket kérdezd meg. Sok helyen működik az, hogy az anyukák leadják a már nem kellő babaholmikat, s a védőnőkön keresztül új gazdára lelnek (ingyen).
2012. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vatera, teszvesz


Tescóban van új 5000ft-ős esernyőkocsi!

2012. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnéztem a szivesség oldalt, nem találtam. Majd érdeklődöm a védőnőnél is, eszembe se jutott.


Biztos nagyon megéri az 5000 ft-ot, de mint írtam nem akarok már ilyenre nagyon költeni. Mindkét gyerekem tartós beteg, van mire fordítsam a pénzt, ezért is írtam hogy egy agyonhasznált is jó nekünk. Csak guruljon a buszmegállóig. És pici pénzért tudja hozzájutni. Nekem most az 5000 az nem pici pénz. És ez nem létfontosságú dolog. :(

2012. márc. 19. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
csak esernyő jöhet szóba??
2012. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá, és merre laksz?
2012. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi Pécsen a vásárban 2000 forintért láttunk a hétvégén.
2012. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!