Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltöztessem a májusi...

Hogyan öltöztessem a májusi születésű babámat nyáron?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Pelenkába.
2018. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Pelenka+body

Ugye te sem gondolod komolyan hogy adsz ra tobj reteg ruhat ebben a pusztulat idoben?

2018. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 babyboom567 ***** válasza:
Decemberi babám van,mikor hazahoztuk(tehát pár naposan már) az itthoni viselete 1 pelus+1 rugi volt,utcára (télen) 1 vékony rugi,polár rugi,bundazsák,pléd,sapka sál.Nyáron kb pelusba volt.
2018. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Az én lányom június elején született, újszülöttként, hosszúujjú body, rövidujju rugiban volt mindig, csecsemősök is ezt kérték, később ha nagyon meleg volt, akkor napozót adtam rá, de mivel nálunk sokszor megy a légkondi, általában maradt a body, rugi kombó.
2018. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Május eleji a babám. Nyáron nagyrészt pelus + body volt rajta, de sokszor csak egy pelus.

Pedig annyi cuki cuccot vettem neki jó részt feleslegesen. :D

2018. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Május végén született a babám. Az első pár napban nagyon rossz a hőháztartásuk, rövid body+hosszúujjú rugdalózóban volt(csecsemősök is ezt ajánlották, kb 25fok volt kint). Amikor izzadtnak melegnek éreztem a tarkóját, akkor csak rugit adtam rá, majd amikor ezt is soknak éreztem, akkor rövidujjú body+nadrág+zokni(egy hónaposan kb)Aztán már csak bodyt amikor meleg lett nagyon.

A nyár nagy részét bodyban töltötte(kánikula, 28fok lakásban)

Látni fogod ha melege lesz a babádnak! :)

2018. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ma 7 éves. Anno nyáron már egyszál pelusban volt. 40 fokba még az is sokcsak muszáj.
2018. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaszi babám a nyári melegekben napozóban volt, vagy rövid ujjú body plusz rövid pamutnaciban, de a napozót preferáltam.
2018. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!