Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szandálból egyesével ugortok...

Szandálból egyesével ugortok méretet?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak 1 jó hónapja vettem szandált, de már végig is ér benne a lába. Elmentünk venni, egy számmal nagyobbat a lábára adtam, éppen jó volt rá, de szerintem az se bírná tovább. Kényelmes neki az aktuális szandál, igaz végigéri a lába de nem szorítja így úgy voltam vele, egy méretet kihagyunk, vettem nagyobbat, most hordja az aktuálisat. Más hogy csinálja?

Ősszel ovis lesz, úgyhogy lesz még hordva szandál bőven.

Nem pár ezres szandálokról van szó.

Zárt cipő más kérdés, de itt ugye a cipő orra nem nyomja a lábujjait.


2018. jún. 24. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen máshogy nőnek a gyerekek, szóval tökéletesen irreleváns, hogy az én lányaimnak milyen időközönként vettem szandálokat. Ami a lényeg: ha megfelelően tartja a lábát, akkor ne gond, ha picit kilóg a lába vagy picit nagy rá, csak tartsa a bokát!
2018. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Richter szandálok, tartja a bokáját. Nem is az időre gondoltam, hogy milyen sűrűn kell venni, inkább úgy, hogy másnál is kimarad-e egy-egy méret szandálnál.
2018. jún. 24. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne maradna ki. Kicsit túlzás lenne minden hónapban 10-15 ezer csak szandálra.
2018. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, 21, 23, 25.
2018. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Mármint hogy nem egyesével, hanem ahogy írtam, nálunk így volt. Mondjuk azért is, mert a 25 csizmával kezdődött, és ott a vastag zoknit is számolni kellett.
2018. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk nem marad ki. Szandált egész évben hord, így itt sose ugrunk.

Az első váltásnál én is azt hittem, hogy jó lesz a nagyobb, mert a kicsiben neki is végig ért, de a két számmal nagyobb nagy volt széltében és nem fogta így megfelelően.

Egyébként nem jó ha kilóg, mert balesetveszélyes, beüti, lehorzsolja.

Mi sem olcsó szandálokat veszünk (szamos, superfit, memo...), de ez van. Ha egy hónapot bír, egy hónapot bír, de fontos hogy megfelelően tartsa.

2018. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen egyesével ugrottunk de amíg kicsi volt lányom volt hogy 1-2 hónapig volt jó egy szandál csak .most már 8 éves most már félévente kell csak szandált venem .
2018. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De még nem lóg ki a lába belőle. De mire kilóg, az 1 számmal nagyobb szandált is végigéri a lába, amit vettünk sem lesz olyan nagy már, bár mikor megvettük is tudott benne járni rendesen. Ezen van 3 pánt, állítható mind. Bár csak akkor akarom elkezdeni ráadni, ha a mostaniból kilóg a lába.

Mi nagyon sok cipőt veszünk. Szinte mindig a szezon közepén lesz kicsi egy cipő. Sose problémáztam eddig belőle és akkor is időjárásnak megfelelő cipőt vettem, ha tudtam, max pár hétig fogja hordani. De itt szandálnál túlzásnak érzem.

2018. jún. 25. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is sokszor kimarad egy-egy méret, néha olyan pici a különbség, hogy teljesen jó a következő utáni méret is.
2018. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!