Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok egyesével venni...

Hol tudok egyesével venni temperát?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok hogy itt teszem fel a kérdésemet, de itt a legtöbb kisgyermekes anyuka. :)


A kisfiam falára szeretnék festeni, és ehhez temperára lenne szükségem. Viszont nem szeretném készletben venni, mert csak kék színűre lenne szükségem, de abból nagyon sok árnyalatúra. Tudtok segíteni?


2013. jan. 25. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Papír-írószerben lehet egyesével venni. Nem tudom pontosan, hogy mennyibe kerül, mert régen néztem már, de nem túl drága. De arra készülj fel, hogy nem sok árnyalat van, van világos és sötét, úgyhogy vegyél fehér temperát is és azzal tudsz külön árnyalatokat kikeverni.
2013. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Művészellátóban. Például: [link]

A Pannoncolornak Bp-en a X. kerületben van szaküzletük is.

2013. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban kisebb papír-írószer boltban árulnak így is én is így vettem pont a napokban.
2013. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, azt sejtettem hogy majd kevernem kell a színeket. De lehet hogy jobb is. :)

2013. jan. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!