Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A 62-es overall nagyon nagy...

A 62-es overall nagyon nagy egy ujszulottre? Erdemes venni 56-ost is?

Figyelt kérdés

November elejen szulol, ha minden igaz.

Irom a listat, hogy kb mire lesz szukseg.

Ruhakbol veszek 56-62-est vegyesen, de nem tudom, hogy overallbol is kell-e mindketto.


November elejetol februarig (idojarastol fuggoen marciusig) szukseg lesz ra, abban sem vagyok biztos, hogy a 62-es vegig kitart, lehet, hogy 68-as is kelleni fog, de ez majd kiderul.


Ti vennetek ujszulott, 56-os meretet, vagy jo lehet kezdesnek egybol a 0-3 honapos, 62-es? Nem fog “elveszni” benne a baba?


2018. aug. 9. 05:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Mi 62eset vettünk de nem érdekel kicserelni ujat venni biztos nem fogunk

Igy se volt olcso makd szepen beleno az sose baj ha nagyobb az a baj ha kisebb

2018. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Akkor felirom az 56-ost is es a 62-est is. 68-ast meg majd meglatom kozben, amikor kell, akkor veszek egyet.


Van mar gyerek, de o tavaszi volt, szoval nem vettem neki overallt, mert meleg volt az ido, fogalmam sincs, hogy ezek mekkorara vannak szabva a tobbi babaruhahoz kepest.

A fiam viszonylag nagy volt, 56 cm es 4 kg pedig valamivel korabban jott a kiirtnal. nem sok 56-os ruhat vettem, mert mar 30 hetes kor utan mindig nagyobbnak nezett ki, az elso heten adogattam ra az 56-osokat, de inkabb a 62-esre valtottam, mert feszult a minden a felsotesten hosszaban.


De ha tenyleg eleg nagyok az overallok, akkor meg hasonlo meretu babara is ramegy az ujszulott meret, gondolom. Alaoltoztetni meg szerintem ugysem igazan kell, foleg nem novemberben.

2018. aug. 9. 11:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 62-est vettem, tavaszra se nőtt bele, de teljesen jól használható volt. Mondjuk picike volt a lányom.
2018. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!