Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Segitseg kellene! Oktoberbe...

Nanemond!!! kérdése:

Segitseg kellene! Oktoberbe fog szuletni a babam! Mik a legfontosabb dolgok amire szukseg van?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen lista van, de erdekelne , hogy mik a tapasztalatok! Nagyon koszonom a valaszokat!
2018. aug. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezted a vedonodet? Csak mert szerintem o tudna jo tippeket adni.
2018. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Pelenka, ruha. Minden más egyénfüggò
2018. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon elek! Itt annyira nem erdekli oket, hogy remes!
2018. aug. 26. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
2-es mindent elmondott. Ennyi a minimum.
2018. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Pelenka, ruha, babafürdető kád, babasampon/tusfürdő, cumi
2018. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg így van: pelenka, popsitörlő, popsikrém. Egy hely ahol tudsz pelenkázni (egy az ágyra terített tetra is megteszi, vagy pelenkázó komód, vagy a kiságyon keresztbe rakható merev pelenkázó alátét)

Ruhák : heti 2 mosásra kell kb 6-8 váltás body (50-56, vagy 0-3 hó), rugdalózó. Ezt kb 3 hónap alatt ki is növi, a nagyobb méret már kicsit tovább lesz jó, meg ahogy nő, már lehet többfélébe öltöztetni, de az elején a body+ rugi praktikus. Késő őszre már kell overál vagy bundazsák, kocsiscipő vagy vastag mamusz, sapka, egy kis takaró. Két törölköző, néhány kisebb törlőkendő. Valami amivel közlekedni tudtok:autós ülés, babakocsi vagy rugalmas hordozókendő (neked egy nagy közös kabáttal, hogy imádtam azt az első télen). Minden más opcionális (mi együtt aludtunk, csak tiszta vízzel fürdettem az első hónapokban, és igény szerint szoptattam, tehát üveg és Cumi se kellett)

2018. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2018. aug. 26. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Októberi babámnak hálózsák, bundazsák, overál jól jött. Kocsitakaró, rövid rugi is, amit hosszú bodyra lehet adni. Ruhákból legalább 10-10 darab.
2018. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!