Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes vagyok? Szeptember...

Hány hetes vagyok? Szeptember 16 volt utolsó mens. Aznap negatív tesztem volt. Megjött ahogy szokott oktoberbe már nem

Figyelt kérdés
November 3án 6hét 4napra vett. Dec 15én 13hét 3 napra. Akkor most foganhatott mensi előtt vagy csak nagyobb az átlaghoz?
2018. jan. 16. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

12-14 het kozott tudjak a legjobban merni az embriot kormeghatarozas szempontjabol. Inkabb az lehet a realis, foleg, hogy akkor jobban odafigyelnek a meres pontossagara is, mert az egyben genetikai uh is, szoval nem kapkodjak el.

De h jol szamolom kb 5 nap a kulonbseg nalad sz elso es a masodik meres szerinti kor kozott, ez egyaltalan nem sok, nem kell vele foglalkozni.

Visszaszanolva teljesen normal idoben foganhatott, ha a december 15-tol visszaszamolsz jo 11 hetet (ugye az elso ket hetet nem kell figyelembe venni ha a fogantatas ota eltelt idot nezed) az szeptember utolso hete.

Azt irtad, hogy szeptember kozepen mensiztrl utoljara, szoval nagyjabol kozepidoben fogant, igy teljesen normalis. A szeptemberi mensid idejen meg nem voltal terhes, ez biztos.

2018. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a leírást... Úgy érzed a doki félreszámol??


Én szept 17-én menstruáltam utoljára...

Ma vagyok 17+ 2 napos, akkor te 17+3 vagy mensi szerint...


Nekem nem mósdosított rajta a doki a 12. Hét után..mert élo csak picit nagyobb, annyival pedig nem akar a számtásokba variálni..


Dec 15-én 12+6 napos voltál mensi szerint.. 4 nappal idősebb,

valószínűleg nagyobb annyival..

Hány mm volt 15-én?



Mensi előtt nem... Csak vélhetően nem 14. Napon, hanem a 9-10. Napon volt peteérésed... Akkor meg is van a 4 nap

2018. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Módosított

Épp csak egy picivel nagyobb

2018. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!