Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Apósom felőli orvos barátoktól...

Apósom felőli orvos barátoktól kaptunk egy kb 50kgos ruhacsomagot 0-3 éves korig tele ruhákkal. De én ezeket nem akarom ráadni a gyerekemre. Veszek neki újat és ezért leszid a párom meg a családom hogy költekezés Jogos?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%
20, érteném hogy költői túlzás, de akinek a gyerek ruháztatása is megterhelő (már akkor, amikor semmi preferenciája nincs a gyereknek a márkás holmikra), az miért vállal gyereket? A ruhánál minden drágább.
2018. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Pont ruhát lehet potom pénzért venni szépet,én is vetem használtat de csak szép állapotút ,divatja múlt 10-20 évesek ha adták is ment azonnal ki kukatetejére a kukázoknak vagy lomtalanításkor a lomisoknak.
2018. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem jogos, hogy leszidnak, nem óvodás vagy, hanem felnőtt, tartsák tiszteletben a döntéseidet.

Amúgy teljesen megértelek, az én gyerekemen sem volt soha használt ruha és nem is lesz. Nálunk könnyű volt, mert a férjemmel mindketten így akartuk.

2018. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Coffelia ***** válasza:
55%
Nektek kell a konszenzust megtalálni egymás közt. Nálunk mindig is vegyes volt a márkás új és a használt ruhák aránya, attól függően, hogy mennyi idős voot és ki volt az alkalom. Minket megdobott a szűk család 2 évnyi ruhával, fantasztikus állapotban, mintha a boltból hoztuk volna, azt hülyék lettünk volna elutasítani, ráadásul nekünk kedves emberektől jött, jó érzés volt a pazarlásmentes összetartás. Vettünk újakat, főleg kiskereskedésekben, ahol nem a márka számít, olcsók voltak, mégis tartósak. Hozzátápláláskor alig vettünk újat, blw-ztünk, a gyerekünk maga tanult enni, elég rövid ideig tartott a kanállal pépezés. Hagytuk, hadd tapasztaljon stresszmentesen, egyáltalán nem érdekelt a ruha, kenje, fogja, gyakorolja, akkor ennek volt az ideje. Most, hogy két éves elmúlt, most kezdtünk neki csak igazán új ruhákat venni, de most is el szoktam nézni a Hádába, mert mindig vannak olyan gyerekruhák, amiken látszik, hogy az előző gazdájuk max egyszer vette fel. És jól jön a tartalékban pár rongyolható lelkifuri nélkül.
2018. dec. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám a használt ruhát is. 19 hós kislányom ruhatára 75%a használt.Pedig mi megengedhetjük magunknak,hogy vegyűnk neki újat is.
2020. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!