Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól lehet adni kisnadrágo...

Mikortól lehet adni kisnadrágot a babára? Érdemes venni fél éves kora előtt? Ti adtatok rá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Az enyém 2 hetesen is már abban volt. Nem zavarta a köldökét egyáltalán sőt, nagyon hamar begyógyult. Persze vannak ősanyák akik szerint csak a rugi jó mert jaj de rossz a babának de az igazság az, hogy egyáltalán nem az.
2019. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Hogyhogy mikortól lehet? 1 hónapos a fiam, mióta megszületett sokszor van body+nadrágban. Miért ne lehetne?
2019. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Simán lehet adni pár hetesre is. A babát biztosan nem zavarja, így kinek mi a praktikus.
2019. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mert állítólag bántja a pocakját a nadrág gumija,hallottam ellenvéleményt róla,azért kérdeztem.


Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 5. 17:25
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Én 1 hónapos korától adtam rá pamut talpas nadrágot. Később már babalegingset meg szabadidőnadrágot is. Mivel elég hosszú lábú a babám a rugdalózók mind kicsik rá, ha nagyobbat veszek meg felül lötyög rajta. Ráadásul melege van ha több réteg ruha van rajta, így felül csak hosszú ujjú bodyban van.
2019. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Mar szuletesetol kezdve talpas nacit is adok ra. En nagyon szeretem rajta ezt a talpas naci + body kombot. Kenyelmes is neki.
2019. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Pici babáknak olyan nacit szoktak árulni, aminek vastag, puha derékrésze van.

[link]

Ez nem zavarja a pocakot, az enyém szeret benne hemperegni.

2019. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Lehetni lehet, de nem adtam. Fél éves koráig legalább body+rugdalózó kombóban volt, éjjelre még tovább. Az a legkényelmesebb neki, nem áll ki a dereka, nem tud lecsúszni róla, nem nyomja a hasát stb.

Fotózásra vagy ilyen alkalmakra fel lehet persze öltöztetni csinosabb ruhába.

2019. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
A kórházban is abban voltak a lányaim, semmi gondjuk nem volt, pedig hason altattam őket.
2019. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem lehetne rá adni nem gyártanának akkora kisgatyákat. Én már egy hetesen is adtam rá. Jó méretet kell választani akkor nem bántja a köldökét.
2019. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!