Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adtatok a...

Mennyi idős kortól adtatok a babára rugi helyett kisnadrágot és pulcsit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyém 6,5 honapos,még kap rugit,de többsége màr kisnadràg,pulcsi,kb 2 honapja.
2009. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Februári születésűek vagyunk. Amikor bejöttek a jó idők már naciztunk és pulcsiztunk. Csak alváshoz használunk rugit.
2009. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz pulcsi alatt? Az enyém 3 és fél hetes és szokott két részesben lenni. Ezek plüssök és van olyan gatyója is, ami lábfej nélküli, zokni kell hozzá. Még 56-ost hord, 62-esből vettünk olyan gatyót is, ami nem plüss, meg kötött kardigánt. Mondjuk ezeket szerintem inkább akkor fogjuk ráhúzni, ha megyünk valahova. Itthonra a plüss meg pamut kényelmesebb. Praktikusabb egyébként aminek van lábfeje, hiszen nem kell a zoknit is minden pelenkázásnál le-föl húzkodni.
2009. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nagyon keveset használtunk rugit, mert hosszabb volt alába és ami felül jó lett volna az alul kicsi volt.Szinte kezdetektől viselt pulcsit gatyóval.
2009. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam rá rugit,szval újszülött kora óta.
2009. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi most leszünk 6 hónaposak, és szinte mindig rugiban, nyáron bodyban volt. Szerintem ez a legkényelmesebb neki. Bár a rokonoktól kaptam több kisnadrágot, pólót, pulcsit, de nem igazán adom rá. Csak mostanában adtam rá ezeket a rugi fölé mióta hüvösebb van kint. Nem tudom én sem mikortól jó/lehet/javasolt már csak nadrágban és pólóban/pulcsiban lennie a babának... Én úgy gondolom majd ha már kezd járni akkor adok majd rá többször ilyet, addig csak legyen szépen kényelmesen.
2009. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kb 4 hónapos kora óta jobban szeretem, ha külön naci, szoknya + póló, body van rajta. Rugit csak éjszakára használunk, pizsinek. Most 10 hónapos.
2009. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 62-es méretben már volt gatyója, de akkor még inkább rugiban volt, 74-es méretben már csak éjszakára adtam rá rugit. A body viszont most 13 hósan is alapkellék, és nagyon szerettem újszülött korától a kantáros gatyót, mert abban ha a babakocsiban ülve sincs ki a dereka mégis vagány.
2009. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Body mindig van rajta,de kb.6hetes kora óta nadrág+pulcsi.Sokkal jobban szeretem mint a tipegőt.
2009. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Születése óta. Rugiban csak éjjel van, alváshoz használjuk. Persze bodyval adom rá a nacit vagy a szoknyát, és arra mehet a pulcsi vagy a kardi ha kell. Most 4 hónapos.
2009. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!