Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok a gyerekeitekne...

Hol vásároltok a gyerekeiteknek ruhát/cipőt és milyen árban?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 15:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Alsógatyát, zoknit változó. Ahol épp járok.
2019. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányom van, a bugyikból neki a tesco-s vált be, az pont olyan, ami nem csúszkál, pont jó. Zoknikat is ott veszem, vagy a dechatlonban.
2019. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

C&A,Tesco, Lidl, Pepco, Auchan, mikor hol, ami megtetszik. Alsókat a Tescoból veszem.

Cipőt Deichmann, Decathlon, sportbolt. 6 éves fiú és 9 hónapos lány

2019. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek pipáztam csak,Pepcot se húztam le,ott is szoktam vásárolni. Kb én is ilyen helyeken. Annyi kérdésem lenne,h gyerkőc mennyire válogatós,v nem törődöm ruházkodás téren?
2019. márc. 10. 22:45
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiam most lett négy, és már ő válogatja a ruháit, nem is nagyon vásárolhatok nélküle.
2019. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem válogatós. De mindig divatos neki tetsző cuccokat veszek.
2019. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Aldi,Lidl,pepco,Tesco,H&M,C&a,Takko, Decathlon,cipő Decathlon

Ismerem lányom ízlését ,kedvencét így olyat veszek neki de amúgy olyat nem csinál hogy válogat a ruhák közt.

2019. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok. Volt egy időszaka a fiamnak mikor nagyon kis piperkőc volt, nem volt hajlandó barmit felvenni, mostanában nem igazán érdekli az öltözködés, vannak kedvencek, most pl. a Star Wars, ha valahol latunk és megtetszik neki, akkor megvesszük. A múltkor pl. a Pepcoban volt SW kollekció, be is táraztunk belőle, zokni, póló, pizsama.

Farmert és kapucnis pulcsit nem hord, azokat nem szereti, melegítő és vászonnadrág lehet csak, ill. "belebújós" pulcsi, vagy hosszú ujjú póló. A mellényt sem viseli, csak a dzsekit.

2019. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
8 èves lányom van, ő már tudatos vásàrló. Nélküle nem veszek semmit. A H&M és a C&A konfekció méretei a jók rá, ami hosszban és széltében is jó rá, azért vásárolok onnan.
2019. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

HM

Zara

Mango

Reserved


Farfetch

Net-A-Porter

Carter's

Alex and Alexa

Next

GAP


Az árakat tekintve nagyon változó, akciók ideje alatt fillérekért veszem neki a dolgokat, sokszor előre is vásárolok, ha az éppen aktuális méret már elfogyott (Black Friday, téli/nyári leárazások, külföldi oldalakon különböző sales időszak, stb). Vettem már neki 2 ezer forintért kiscipőt a Zarában, de többtízezres high-end márkás ruhát is külföldről.

2019. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!