Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nálatok is kibolyhosodnak a...

Nálatok is kibolyhosodnak a babaruhák? Melyik márkát ajánljátok ami egy kicsit tartósabb?

Figyelt kérdés
Mások eladják a babaruhákat én még abban sem vagyok biztos, hogy a következő gyerekre ráadom. Kímélő mosással mosom, mégis néhány használat után kibolyhosodnak, fakulnak. Melyek a jobb márkák, amik nektek beváltak és tartósabbak? Ti hol szoktatok vásárolni?
2019. márc. 31. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pepconál a bolyhosodás hagyján, a durva az, mikor csak átöblíted mosás előtt és attól szétnyúlik a fenébe. Ajándék ruhákat fél óráson pörgettem át, semminek nem lett semmi baja, de a pepcos póló nyaka úgy kinyúlt, kifordult, hogy a gyerek úgy nézett ki benne, mint egy árvíz károsult.


Az ismertebb angol márkák nekünk beváltak, én újonnan veszem, így látom, hogy az első 1-2 mosás után jóideig nem romlik a kinézetük, ahhoz nagyon durván igénybe kell venni, hogy látsszon strapálódás. A george kicsit gagyibb mondjuk, de bolyhos nem szokott lenni, inkább kicsit előbb megnyúlik, fakul mint a többi, de sokkal olcsóbb is.

2019. ápr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Next, George, Zara baby. Ezek jó minőségűek.

H&M ugyan úgy bolyhosodik. Egyre rosszabb minőségű.

2019. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem pont ellenkezőleg a Zara konkrétan sokszor egy mosás után vállalhatatlanul néz ki de a H&M babaruhákat szinte mindig hibátlan állapotban teszem el.
2019. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mayoral (MiniManóban lehet kapni) - ebből egy sem bolyhosodott.
2019. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!