Babámmal májusra vagyunk kiírva. Kezdésnek mennyi body-t, rugdalózót ajánlott venni? Hosszúból, rövidből?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Mivel nem tudjuk, hogy májusban 16 fok lesz, vagy 29, ezért nem tudunk konkrét tanácsot adni.


Vegyél mindegyikből, akkor nem ér meglepetés.

2019. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6-8 szett 56-os es 62-es. Egy szett lehet r.ujju body+h.ujju rugi kombo, vagy forditva. Illetve attol fugg, hogy hordozni es ec-zni akarsz-e, mert ahhoz pl. nekem egy szett hosszuujju body+r.ujju polo (vagy forditva)+kisnadrag vagy harisnya. Ha hordozol, akkor kisnadrag+zokni, vagy talp nelkuli rugi+zokni, vagy harisnya ajanlott.
2019. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én épp ma hajtogattam össze a rucikat.5db van rövid bady,hosszú bady,rugibók,naciból,pulcsi csak 2db abból is kéne még vékonyabb ,50 és 56 -os méretbe én ezt kevésnek gondolom még 3at vagy 5öt veszek 56ból.62böl is kicsit kevés lett azt is pótolnom kell.Én junius17re vagyok kiírva.
2019. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:
Ne vásálold túl magad, mert még azt se tudod, mekkora kell, sőt talán azt se, hogy fiú vagy lány lesz. Tudom, ez furán hangzik, de van, aki csak az utolsó pillanatban szeretné megtudni. Ilyenkor szoktak adni ruhákat az ismerősök is, inkább ezzel a lehetőséggel élj, minthogy költségbe verd magad. Lesz még mire költeni a pénzt enélkül is. Ha már megszületett a pici, akkor érdemes még beszerezni, ami hiányzik.
2019. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!