Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Augusztus közepére várom az...

Augusztus közepére várom az első babámat, tanácsokra lenne szükségem hogy milyen és mekkora ruha darabokat érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Belefér egy két mellény vékony pulcsi vagy inkább már kis kabát overálban gondolkodjak?
2019. máj. 17. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, dehogy kiskabát meg overál! Leginkább vékony body-kat érdemes, rövid és hosszúujjas egyaránt. Általában augusztus végén van egy lehülés, de szeptemberben baromi jó idő szokott lenni. Én 50est nem vettem, bár tudható volt, hogy nem lesz nagyon pici a lányom. Én a helyedben 56ost és 62est vennék, egyikből sem túl sokat, 2-3 hónap alatt kinövik mindkettőt.
2019. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En augusztus vege szepetember elejere varon a masodikat en ugy kepzeltem el hogy 56-62rucikat veszek. Rovid ujju bady hosszu ujju rugdalozo. Ezekbol is max 8-8db lesz plusz polo es nacit is be szerzek.
2019. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56-62-es rövid és hosszúujjú body, hosszúujjú rugdalózok, én vettem pólót, nadrágot, végül nem hordta a lányom. Hosszujju felsőt, vékony pulcsit vehetsz esetleg. A kabát szintén nem túl jó darab ilyen piciknél, az overál sokkal jobb. Ja igen és cipő sem kell, úgyis csak fekszik a babakocsiban.
2019. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét gyerekem augusztus közepén született. Amiket én vettem nekik (tavaly és 3 éve) 56-os méretéből: 4 hosszú ujjú body, 4 rövid ujjú, 4 rugdalózó, éjszakára vékonyabb hálózsák. Ezt kb egY hónap alatt nőtték ki. 62-es méretéből: 10 hosszú ujjú body, 6 polár rugdalózó, 3 harisnya, vastagabb hálózsák. Ezeket 3 hónapos korig hordták. Ezeket vettem előre, a többit menet közben.
2019. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!