Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baba ágyba szivacs matrac...

Baba ágyba szivacs matrac vagy kókusz matrac a jobb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kókusz keményebb, szerintem jobb, több jót is olvastam róla.
2019. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyiken a baba nem sír. A nagy ordított a kókuszmatracon, amint szivacsra cseréltük átaludta az éjszakát.
2019. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hideghab matracok a legkorszerűbbek. Kislányomnak először kókuszt vettünk, az első egy hónapban pokol volt az életünk. 5372846392 alkalommal kelt éjszaka. Mindig ficergett, nyújtózkodott, de sosem gondoltam volna, hogy a híres hiperszuper kókuszmatrac a ludas. Majd egy katasztrofális éjszaka után vettem neki egy Träumeland hideghab matracot. A következő héten fokozatosan elhagyta az ébredéseket és azóta végigalussza az éjszakát fogzás ide vagy oda. Úgyhogy nekem ez elég bizonyíték volt. De amúgy ahogy mi, felnőttek sem vagyunk egyformák, úgy a babáknak is lehet más az ízlésük.
2019. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először úgy gondoltam, jó lesz a szivacs, s inkább azt akartam venni, de egyik ismerősömtől kaptunk kókuszt és végülis avval próbálkoztunk. Semmi baj nincs vele, kislányom simán elalszik rajta. Még az utazó ágyában is azt használjuk.
2019. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!