Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nagyon gáz, hogy nem vasalok?

Nagyon gáz, hogy nem vasalok?

Figyelt kérdés

Gyűlölök és nem tudok vasalni..

Természetesen mindent alaposan kitisztítok, az ágyneműt és a textilpelusokat 60 fokon mostam ki, utána a forró szárítógépben pörgött, szép sima minden, a kisruhák 40 fokon mosódtak, szintén forróban száradtak. Anyám csesztet, miért nem vasalom ki...Amugy a szülés előtt kicsivel vagyok, úgy gondolom, a baba használatban lévő ruháit se fogom vasalni azután sem, hogy megszületett. Most miért kellene?


2019. dec. 16. 20:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Szegény 11-es, nem lehet egyszerű ilyen szörnyű igénytelen társadalomban létezni.


Nem én cisnálok problémát a dolgoból,, ha feltetted a kérdést, akkor nyilván te is érzed, hogy gáz. Ha nem éreznéd, letojnád, ki mit gondol. Öngól. Nagy.

2019. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jajj ugyan már #21, mi a fenéért lenne "gáz" nem vasalni??🤦🏽‍♀️😅 De most úgy őszintén. Sok gáz dolog van a világban, de ez még csak véletlen sem tartozik ide. Attól meg hogy a kérdező érdeklődve feltett egy kérdést, nem jelenti hogy saját magának "öngólt" rúgott. Simán lehet, hogy kifogott egy hozzád hasonló, "mindenki igénytelen, aki nem vasal" csőlátású egyedet, aztán úgy volt rákérdez, hogy ki hányadán áll a dologgal.
2019. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
A vasalásnál nagyobb baromság kevés létezik a földön.... 13 éves korom óta nem vasaltam (anyám fixa ideálja volt, hogy a zoknikat is ki kell vasalni BVAAAA)
2019. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
11-es figyi nekem megesett rajtad a szívem :D Én akkor beismerem, hogy látszik a ruháimon, hogy nem vasalom és bizony nagyon igazad van: leszarom. :D De nyugodj meg, 20 perc után a tiéd pont ugyanolyan. Azért vasalgass nyugodtan, de egyszer kiszámolhatnád, hogy egy évben hány napodat dobod ki így az ablakon összesen.
2019. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Coffelia ***** válasza:
20%
Vannak tényleg nem gyűrődő, rugalmas anyagú ruhák, azokat természetesen nem vasalom, de a sima pamutpólók bizony krepp-papírként jönnek ki nálunk a mosógépből. Szárítónk nincs, nem is lenne hely neki, így marad a vasalás kéthetente, a vasalnivalókat pedig egy ikeás tárolóban gyűjtjük. A kisfiam kicsi pamutpólóit mindig kivasalom, egyszerűen borzalmasan néznek ki vasalatlanul, mintha ráhányták volna őket. Ha meg kivasalom, akkor egész máshogy néznek ki a nap végére is, mintha nem vasalnám, sokkal szebben állnak rajta.
2019. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
vasalas megtanulasa tutorialt nezz. ű
2019. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!