Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ötletek gyerekszoba témában?

Ötletek gyerekszoba témában?

Figyelt kérdés
3 éves lett a kisfiam és eddig a nappaliban játszott általában és velünk aludt, most viszont szeretne külön ágyat és szobát, úgyhogy itt az ideje az üresen álló babaszoba átalakításának gyerekszobává. Szeretnék egy igazi kisfiús birodalmat neki, de hiába nézek a neten képeket, nem tudom mit szeretnék. :D Hogyan kezdjek neki? Milyen ágy vált be nektek? Az Ikeás ágyak jók, nem koppan nagyot a fa részen éjszaka? Nagyon rossz vagyok a lakberendezés témában, szóval szívesen veszek minden javaslatot. (bútorok, kiegészítők stb) Köszi.
2019. dec. 28. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el ikeába, mömaxba, ott vannak berendezett gyerekszobák, tök jó ötleteket kaphatsz. Vagy pinteresten keress gyerekszoba ötleteket
2019. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a fenyő bútorok váltak be. Tartósak, javíthatók, akár 16-18 éves korig sem ciki. Fenyő ágyból sok olyan van, amire lehet legurulásgátlot szerelni, később levenni. Az ágy fej részéhez én egy összetekert pokrócot tettem u alakban, teljesen jól védett. A kiegészítő dekoráciokkal, pl.képekkel, poszterekkel, dobozokkal, fuggönnyel, stb.lehet az életkorához szabni a szobát. Ezek később könnyen cserélhetők. Nálunk van egy fenyő ruhásszekrény, két kisebb fenyő komód, egy fenyő íróasztal és volt egy fenyő ágy, amit tíz évig használt, de eladtuk és lecseréltük egy kanapéágyra, hogy tudjon ittalvásra barátokat meghívni.
2019. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt L alakú beugró a szobában, oda került az ágya, így nem leesésgátlóval szín, hanem puha falvédőbe koppan, ha sokat forgolódik:


Én kialakítanék egy L alakot valami nagy és stabil szekrény hátát odafordítva, polcot a falra, kislámpákat, fényeket, matricát a falra, vilàgítós csillagot az ágy fölé, ággyal szembe kisasztalt székkel, és óràt, hogy ne az ablaktól vagy ajtótól rettegjen.


nálunk a kisasztallal szemben van a játszószőnyeg, azon nincs semmi, hadd fetrengjen rajta, köré kerültek babakonyha, babaház, régi babaágya kanapéként funkcionál, meg a játéktárolók, tükör a falon..


Én végig rettegtem és bunkert építettem az ágyamon, mert csak egy része ért a falhoz, vagy max kettő, szóval szerintem fontos, hogy minél több oldalról érezze védve magát és ha nem lát rá ablakra, ajtóra, nem fogja folyton lesni, mi van ott.

2019. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Kalóz témájú? Vagy verseny autós? Kaphatóak már nagyon szép hajó, autó alakú ágyak is. Vagy kastély témájú.

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemesebb alapjáraton olyan bútorokat venni, amik kamasz korában sem lesznek cikisek. Írták a tölgy bútorokat. Abból szekrényt, komódot, ágyat - ha most kisebbet vesztek, akkor is lehet majd szerezni nagyobb méretben később olyat, ami passzol, meg majd íróasztalt...

Tehát egymáshoz passzoló bútorok, majd tematikus dekoráció. Ha dínó rajongó, akkor dínós ágynemű, szőnyeg, akár falmatricák. Ha az autókért rajong, akkor olyan, ha meg a pókember nála most a menő, akkor olyat. Egyszerűbb, praktikusabb és olcsóbb megoldás a párnákat kicserélni, mint egy egész bútorszettet. Mert ami most menő, az első osztályban már ciki lesz, ami meg akkor fut, ötödikre nagyon gáz lesz.

Szóval mondjuk a dínokhoz visszatéve, ilyet nem csinálnék: [link]

(Az utolsó képen lévő ágy pl, vagy azok a 3d dínók)


Ilyet igen:

[link]

2019. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!