Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pocak párna (pocak láma)...

Pocak párna (pocak láma) miért jó?

Figyelt kérdés

Sok helyen láttam már pocak párnát.. De én valahogy, nem látom értelmét. Sőt. Nem is tartom egyáltalán hasznosnak hacsak a baba egészségügyi állapota meg nem követeli.. Én gondolkodom rosszul?

Miért jó ha nem hagyjuk a babát saját erejéből dolgozni? Miért KELL neki segíteni??



2020. jan. 9. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindent megvenni.
2020. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van gyereked?

Vagy úgy kérdezem, hogy olyan gyereked, aki egy fél percet se bírt hason még közelítve a 3 hónaphoz sem (ehhez nem kell komolyabb izomtónus probléma)?

Na,ha lenne, megvennél bármilyen szart, ami azt ígéri, megszereti tőle a hasalást és nem kell gyógytorna.

Egyébként persze, helyettesíthető mással is, nem kötelező ilyet venni, pl: egy tornalabda jobb.

2020. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van gyerekem. Utált hason lenni. Nem tettem alá semmit. Négy hónapos korára, a minden nap két perc hason létből már fél órát is elvolt..
2020. jan. 11. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk nem volt, egyik barátnőm kapott, de a védőnő lebeszélte a használatáról.

Elvileg könnyebben ki tudja magát nyomni, ha a baba alatt van a párna, de szerintem csak ráhasal, a 2 kezével pedig nem támaszkodik, hanem játszik a párnán lévő sz*rsz*rokkal...

2020. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!