Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már nektek hogy így...

Volt már nektek hogy így jelzett az Angelcare legzesfigyelo?

Figyelt kérdés
Nem volt figyelmeztető egyszeri jelzés, hanem rögtön a hosszú csipogás indult el. Mire odaértem, abbamaradt, láttam hogy lélegzik a baba. Azt mondanám hogy csak nem hallottam az egyszeri jelzést, de már másodszorra fordult elő, úgyhogy gyanús hogy valami nem működik jól. Érdemes ezt megemlíteni a gyerekorvosnak?
2020. jan. 7. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az elem merül? Az furán pittyeg.
2020. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, annak elvileg 20 mp-enkent kéne jelezni.
2020. jan. 7. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet alig vett levegőt, vagy épp nem is vett, de a légzésfigyelő jelzett , ő elkezdett ütemesebben lélegezni. Te pedig ezt láttad.
2020. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, értem, csak figyelmeztető jelzés a 15 mp-nel nem volt, hanem rögtön bekapcsolt a sziréna. Pedig teszteltem, akkor mozgás nélkül bekapcsolt a 15 perces egyszeri jelzés, utána jött a hosszú.
2020. jan. 7. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is jelez hogyha gyenge a rádiójel vagy alacsony a hőmérséklet.
2020. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De rögtön a hosszú jelzéssel? 18-20 fok alacsony hőmérsékletnek számít? Amúgy ezt nem is tudtam hogy ekkor is jelez.

Lehet veszek bele egy másik gombelemet, és nem azt használom amit adtak hozzá. Köszönöm.

2020. jan. 7. 19:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Tuti hogy valami sz.ar itt, mert állok a gyerek mellett, látom h lélegzik, erre 2 mp múlva jön a hosszú riasztás...
2020. jan. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!