Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Egy lapos legzesfigyelo mar...

Egy lapos legzesfigyelo mar nem eleg? Mi valtozott?

Figyelt kérdés

Segitsetek nekem.

10 eve vasaroltam utoljara legzesfigyelot, akkor egy erzekelolaposak voltak elterjedve. Nem volt vele semmi gond, nem riasztott tevesen, max akkor sipolt be, ha kivettem a babat az agybol es elfelejtettem lekapcsolni a keszuleket.

140x70-es kisaggyal hasznaltuk, 10 cm-es vastagsagu matraccal.


Most ismet venni akartam legzesfigyelot, ugyanazt a markat neztem ki, de most mar ket erzekelolappal is lehet venni Magyarorszagon.

Miert kell a masodik? Ugyan olyannak nez ki az erzekelolap, mint a regi, amibol egy is eleg volt. Vagy ezeket mar kevesbe erzekenyekre gyartjak, vagy mi az oka annak, hogy egy mar nem eleg belole?


2018. júl. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azért, mert nagyobb felületet érzékelnek, mint az egylaposak, nem tud róla lemászni a baba. Az egylaposról nincs tapasztalatom, nekünk kétlapos volt, tényleg soha egy riasztásunk nem volt, szintén csak akkor, amikor kivettem a gyereket a kiságyból, és elfelejtettem kikapcsolni. De ezek szerint neked ugyanilyen jó tapasztalatod van a másik fajtával is.
2018. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert elvileg két lappal még biztonságosabb, mi csak egy lapot vettünk amúgy, mert pár hónapos korig csak egy kell és annyira megbízhatóan müködött egy lappal is, hogy nem vettünk másodikat.
2018. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy lapos van. Az első időkben egy bölcsőméretű ágyban aludt a kisfiam felesleges volt a 2 lap, most a rendes méretű kiságyból készült babaöbölben. Konkrétan játszanom kellett a lappal, hogy jól be tudjam állítani, hogy csak! a babát érzékelje. Nagyobb mozgásokat így is észlel rögtön.
2018. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Maradok az egylaposnal, ugy dontottem, remelem most is eleg lesz.

Ha nagyon nem lesz jo, akkor max lecserelem.

2018. júl. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!