Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Adott egy pici gyerekszoba, egyik gyerek 80x160as ágya egyik oldalon, kiságy hamarosan a másik oldalon, mindkét gyereknek 2x4es ikea kallax szekrény, plusz egy játéktároló,és kb tele a szoba sajnos játszani másik szobában szokott a gyerek,itt kb csak alszik. Na most hogy születik a pici nemsokára nem tudom hogy hol fogom szoptatni, eddig egy heverő volt a kiságy helyén, a fiammal ott ültem le, na de most az kikerült. Semmi nem fér be, menjek át minden etetésnél a hálónkba és ott szoptassan? Tudom hülye kérdés, de olyan kicsi helyünk van sajnos, hátha valaki volt már így.

2020. ápr. 3. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van egy hülye kérdésem. Ne sértődj meg, DE ha ennyire nincs hely, akkor miért?

Egy szék sem férne be?

2020. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs még kész az új házunk sajnos, ezért kénytelenek vagyunk még itt lakni. Szék beférne, csak az meg tuti mászóka lenne napközben attól félek.
2020. ápr. 3. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztál még a babzsák fotelen? Szerintem kényelmes lehet, mivel ha beleülsz körbe ölel, támasztja a hátadat. Nem utolsó sorban szerintem a nagyobb gyerkőcnek is tetszene ha épp te nem használod, és nem is foglal túl sok helyet, mivel nem egy fix bútor darab. Bármelyik sarokban el tud férni. Az első időkben lehet vele gond még a gátmetszés, esetleg a császár heg be nem gyógyul. Remélem tudtam segíteni.
2020. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kevés a hely a kisebbik szobájában, én egy összecsukható székkel oldottam meg. Most 7 hetes a kicsi, csak éjjel alszik/van a szobájában és csak akkor szoptatom ott. Gyorsan végez is, kb. 10 perc alatt jóllakik és alszik is vissza. Nappal kint van velünk a nappaliban és a hálóban, ilyenkor vagy a kanapén vagy az ágyunkban szoptatom.
2020. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van babzsák fotelünk. Zörög mikor beleülsz. Tuti felébredne a nagy. Ráadásul a miénk (nem tudom mind ilyen-e) olyan alacsonyan van, hogy onnan gyerekkel felállni kihívás. Az összecsukható szék nem rossz ötlet. Vagy csak estére betenni egy széket. Napközben meg átmész
2020. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

na csak a babzsákból fel is kell kelni...

esetleg a kiságy alá csináltatni egy kihúzhatós vendégágyat? vagy minek mondják...

ilyenre gondolok, csak a kiságy van felette:

[link]

2020. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ill ha a másik gyerek nagyobbacska, neki egy galériaágyat vennék, és alatta máris van hely játszani :) nem magasat, csak hogy ülve aláférjen


[link]

2020. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Én átmennék/

Kimennék

A naggyal kinn szoptattam a nappaliban,hogy ne uavarjam a férjem..

Azóta edzettebb🤣

De kijárok a fürdőbe tisztábatenni / minden ébredésnél szukséges/Nemigazán fárasztóbb

2020. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huuu köszönöm hogy ennyien írtatok, az összecsukható szék nagyon jó ötlet, ez lesz a befutó szerintem. 😊 A babzsákfotelre gondoltam igazából, csak a felállás miatt nem mertem venni,császárom lesz. De a széket kipróbáljuk. Köszönöm mégegyszer az ötleteket.
2020. ápr. 4. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!