Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Új lakás 3 gyerekkel. Hogy...

Új lakás 3 gyerekkel. Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

3 hálószóba van, nagy nappali, és a konyha mellett külön étkező helység.

2 gyerek legyen egy szobában, 1 külön, miénk a 3. szoba. Vagy a gyerekek kapjanak külön szobát, és mi aludjunk a nappaliban? Vagy az is eszembe jutott, hogy az étkezőből csinálnánk még egy hálószobát, és az étkezést a konyhában oldanánk meg, ami szűkösebb, de végülis megoldható. Szerintetek hogy lenne a legjobb?


2014. júl. 16. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

mekkorák a gyerekek és milyen neműek?


mert pl két ovist ég nyugodtan összetehetsz ha pl a nagy már iskolás

vagy ha van két lány akkor ők együtt és a fiú külön


de nekem alapban a 3ik tetszik

2014. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 éves lány, 3 éves fiú, 6 éves iskolás fiú.
2014. júl. 16. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyszerű :) a 2 és a 3 éves egy szobába ( ők szerintem nem igényelnek még külön szobát,még szerintem jobb is nekik h nincsennek egyedül egy szobába), 6 éves kapja a 2. szobát, Ti a 3.-at ...
2014. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha a 2 éves lányt meritek egyedül hagyni, akkor a két fiú egy szobába, a lány meg a másikba:)
2014. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy a 2 kicsi egy szobába, a nagyobb meg a harmadik a, sőt, valóban ez lenne a megoldás
2014. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, csak másnemű gyerekekkel: 6 éves fiú, 3 éves illetve 9 hónapos kislányok.

Mivel a pici még nagyon pici és korababa volt, így Ő egy darabig még velünk marad egy szobában, aztán az a terv, hogy kialakítunk egy 4. szobát. Szeretnénk, hogy mindegyiküknek legyen saját kis kuckója. A nappalink közel 60 nm-es, ebből tervezünk leválasztani egy kicsike részt nekünk hálónak.

2014. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most még a két kicsi lehetne egy szobában, de később szerintem az étkezőt is ki kéne alakítani szobának.
2014. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én az ékezőből csinálnék még egy szobát, hogy mindenkinek legyen külön. Bár amíg kicsik, addig lehetnek együtt, de az iskolást+ovist nem tennék egy szobába, később zavarhatja a tanulásban. Most a két kicsi együtt, aztán mikor igény lesz rá, megcsinálhatjátok az étkezőt
2014. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem is a 2 kicsit egy szobába, és ha majd nagyobbak lennének akkor a szobájukat ketté választanám egy gipszkarton válaszfallal :)
2014. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!