Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hasznos a babakarám vagy a...

Hasznos a babakarám vagy a járóka?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Az én lányom utált benne lenni, 1-2 hónap után el is adtam. Mondjuk arra jó volt míg kiszaladtam a mosdóba, de ennyi.
2020. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk nagyon hasznos a járóka! A fiam nagyon korán kezdett kúszni-mászni és felállni. Tiszta életveszély volt. Mindig betettem a járókába, amíg kimentem wc-re, enni vagy ajtót nyitni a postásnak.

Voltak időszakok, amikor üvöltött, ha betettem, akkor sokáig nem használtuk. Máskor meg tök jól elbabrált benne valami játékkal akár fél órát is.

De ez babafüggő, hogy mennyire marad meg benne. Nálunk szükség volt rá, mert bármennyire is bababiztossá tettük a lakást, akkor sem volt tökéletes, és felügyelet nélkül nem maradhat, amíg pl. kakilok. A kiságyába meg sose raktam játszani, az legyen csak az alvás helye, a járóka pedig a játéké

2020. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is azért szerettem hogy oda berakhattam ha jött a futár vagy valaki és kiszaladtam 1 percre vagy nagy wc-znem kellett. Meg reggel tápszerkészítésnél oda rajtam,ott elvolt míg megcsináltam neki,de volt olyan is hogy pl. tésztát szűrtem vagy húst daraboltam tehát olyat csináltam aminél semmi esetre sem akartam hogy ott legyen akkor beraktam. De mindig ilyen pici időkre volt el max. 5 perc egyébként nem játszott el ott nyugiba. Számomra nagyon hasznos még most is pedig már lassan 2 éves
2020. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nagyon bevált. Egy szétszedhető járókánk volt, aminek a rácsával leválasztottuk a fél szobát, és azt a részt gyerekbiztosra alakítottuk ki.


Egy ismerősöméknél normál járóka volt. Nekik az volt a trükkjük, hogy bizonyos játékokkal csak a járókában lehetett játszani. Így a gyerek néha maga kéredzkedett be...

2020. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk bevált, mindkét gyereknél. A lányom imádott benne lenni, játszott, sőt sokszor el is szundikált benne. A fiamat inkább akkor raktam bele, ha valami elintéznivalóm volt és nem akartam magammal vinni+esett az eső, hideg volt kint és jött a futár, postás stb. Szerintem hasznos dolog, nekünk a farácsos változat volt, szerintem a hálósak nem adnak biztos kapaszkodás felületet a babának.
2020. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi kaptunk egy utazó ágyat, azt használjuk járókának. Hasznos. Nincs benne sokat egyébként, csak ha nagyon kell. Pl amíg kiszaladok megetetni az állatokat (max 5 perc), vagy amíg kiporszívózok. Nem szereti, 1-2 percig hisztizik, de utána szépen eljátszik benne.
2020. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés, hogy mekkora a lakásotok, házatok...

Nekünk nem nagy, így teljesen felesleges lett volna. A szobáját teljesen bababiztossá tettük. Ha valamiért még biztosabb hely kellett, arra ott volt a kiságy. Napi 1-2 percre. Egyébként meg jött utánam mindenhova. Így volt a második gyereknél is.

2020. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 járókánk is volt. Egyik kintre, a másik bentre. Nem szerette túlzottan de én igen 😃 életmentő volt amikor valamit tennem vennem kellett, jött valaki és ki kellett mennem, v főzés közben, mi sokáig használtuk.
2020. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók. Mikortól kezdtétek el használni a járókát? Fiaim nappal abban alszanak, plusz néha játszani a beteszem őket. Remélem így jobban elfogadják később is, hogy szinte az első naptól használják.
2020. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy hasznos.Nekunk hordozható kiságy van.Nagyon szeretjuk.Ha egyedul vagyok itthon vele,hová raknám le ha vécére kellenne mennem,vagy jon a védőnő stb.
2020. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!