Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nappaliba utazóágy vagy járóka?

Nappaliba utazóágy vagy járóka?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a kisfiam, az emleten lesz a szobája. Napközben nagyrész a földszinti nappaliban vagyunk, így mindenképpen szeretnék neki lentre is egy kiságyat. Mit érdemes neki venni, utazóágyat, amit utazásokhoz is használhatunk, esetleg járókát, ami az első időkben magasabbra állítható? Nem szerertném mindig felvinni majd a szobájába, de azt sem, hogy állandóan a kanapén / pihenőszékben legyen.
2018. aug. 1. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Járóka. Úgy tedd, hogy minden honnan tudjon látni. A lakberendezést ilyenkor ne nézd, a kisember a lényeg. Mennél több mozgás van körülötte, annál jobban, hamarabb beszél, figyel, és nem kell körülötte lábújhegyen lenni, hozzá szokik a napi rutinhoz.A szobájába, ha ilyen nagy a távolság, ne hagyd fent.
2018. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első időbe vegyél bele jó minőségű matracot, vagy vágasd méretre, hogy kényelmes legyen a járókába feküdnie, mert ha csak a kemény részre teszed egy pillanatig nem lesz hajlandó feküdni benne. Érdemes rááldoznod.
2018. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi utazoagyat vettunk erre a celra a masodik gyereknek is es most a harmadiknak is azt akarok.

Annyi, hogy ha sokat alszik benne a baba, akkor egy vekonyabb matrac pluszban nem art bele, legalabbis en vettem es most is lesz.

Amugy is kellett volna venni utazoagyat, igy azt hasznaltuk a foldszinti alvasnal.

Jarokat olyat vettem, ami sok elembol all es terelvalasztokent is hasznalhato, vegul az lett belole, jarokakent soha nem funkcionalt. Max a matracat hasznaltuk a teraszon/kertben.

Ilyen volt: [link]

Most egyaltalan nem tervezek venni, csak a lepcsore racsot.


Ha amugy nem kellene az utazoagy nektek semmi masra, akkor vegulis jo lenne az emelheto fekvomagagassagu jaroka is. Az amigy hogy nez ki?

2018. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
A nagy kockajáróka a jó, mert helye is van benne, nem csak összeszoritkozik egy pici részen.
2018. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Mi Lorelli Nanny 2+ utazóágyat vettünk, magasra is állítható, könnyen kezelhető, kis helyen elfér és máig használjuk, lassan 2 éves a kislányom.
2018. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Fa Rácsos járóka 1m széles és hosszú.

A hàlós utazóágyaknnem jók mert az oldalán a szöveten nem tud jól kilátni. Próbáld ki hogy azon nézel keresztül.

A járókába nagyobb tér van mint egy kiságyba, úgyis játékok is lesznek benne.

2018. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Utazóágy bőven elég.Nekunk a konyhába van berakva.Az első 2 hónapban zömében a kisagyban volt vagy a nagyágyon mellettem.Utana meg a nappaliban jatszoszonyegen.Kell nekik a tér, hogy szabadon mozogjanak.Minel nagyobb területet belasson,mint ,, elérhető terület". Ennek köszönhetően nálunk 3hosan már forgott,6hosan kúszott,mászott és stabilan ült.Most 9 hosan van , hogy beteszem 10 percre az utazoagyba,ha valami olyasmit csinálok ami számára veszélyes.O meg addig kidobja belőle a játékait 😂Ha szoktatok utazni (mi igen) akkor szerintem ez a jobban kihasználható.
2018. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Most latom, hogy sokan a kilatasra, nagyobb terre, stb-re hivatkozva irjak a jarokat.

Akkor felreertelmeztem, en nem azert hasznaltam az utazoagyat, hogy benne tartsam a gyerekeket, hanem arra, hogyha epp a foldszinten akarom altatni napkozben oket, akkor abban aludjanak.

Sem a nagy mozgaster, sem a nezelodes nem szempont alvas kozben.

Nem tartottam benne ebren oket sohasem, most sem fogom.

Jarokaba sem tartanam. Bababiztos a haz, terelvalasztoval volt lekeritve, ami nem volt biztonsagos, ennyi. 😉

2018. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a járóka felé hajlok.
2018. aug. 2. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!