Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik babakocsi színe jobb...

Melyik babakocsi színe jobb egy kislánynak?

Figyelt kérdés

[link]

(fancy pink e-rose gold vázzal)

Vagy

[link]

(spring bossom light szintén e-rose gold vázzal)


Előre is köszönöm a válaszokat.



#E-priam #Fancy pink #Spring blossom light
2020. máj. 14. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Ő kérdezte a véleményünket de felőlem aztán abban furikázza a gyerekét amiben akarja nyilván, csak elmondtam hogy én melyiket választanám miután erről szólt a kérdés, te IDIÓTA 🙄
2020. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk őszi arany színű a priam luxunk. Nagyon szeretjük. Angliában rendeltük meg, majd futárral hazahozattuk. Sokat spóroltunk így rajta. Itthon brutál hasznot rátesznek.
2020. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
19%

Hát kíváncsi leszek, hogy megmarad benne a gyerek, ha már ennyit költesz rá.

Mi használtan vettük ilyesmit, és hálát adok az égnek, mert 5 percet ült meg benne összesen :D

Inkább hordozókendőben van.

2020. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg van olyan ember a földön aki 5-600.000 ftot költ egy BABAKOCSIRA?! A Kérdező szerintem most csak név nélkül álmodozik itt nekünk. De tényleg van olyan, aki egy ilyet, ennyiért megvesz?! Jó ég!😔 Mennyi mindent lehet venni ennyi pénzből a gyereknek, ami valóban hasznos!!!!!!
2020. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Miért baj ez?

Az én gyerekem, az én döntésem!

2020. jún. 7. 17:39
 26/31 anonim ***** válasza:
71%

Igen utolsó van, ilyen babakocsink van nekünk is és a legjobban elköltött fél millió forint volt mert ez a kocsi az utolsó fillérig megéri. Szerintem egy komplett bölcsis csoportnyi gyerek tudná használni mielőtt nyugdíjazni kéne, nagyon magas minőség és képzeld, szerintem a babakelengyénk egyik LEGHASZNOSABB eleme volt ez a babakocsi ami soha semmilyen bosszúságot nem okozott csak örömöt és elégedettséget mindennap a 2,5 év alatt ameddig intenzíven használtuk + fogjuk a kistesóval.

Azt viszont nem értem, hogy aki megengedheti magának ezt a babakocsit az hogy lehet életképtelen, hogy szavazást indítson idegen emberek között, hogy milyen színű babakocsit vegyen. Egy tehetős személyből valahogy kinézné az ember azt, hogy egy ilyet (is) egyedül képes legyen eldönteni. 🙄

2020. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
23# irigy dögök vagytok.... Nem az volt a kérdés, hogy megéri e az árát vagy mennyit fog ülni benne a gyerek.... Ráadásul direkt ez flegma stílus, hogy remélitek nem is fog benne ülni.... És ti anyák vagytok? Marhára ráértek ide hülyeségeket böfögni..
2020. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24#Te is hihetetlen vagy...Mit fáj ez nektek? 😀 Nehéz lehet elfohadni, hogy valaki megengedheti magának.... Nyilvan van rá kereslet egyébként, ha egyszer árulják..
2020. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a KEDVES és normális válaszokat!🙏

(mint, pl. 27-es, 28.-as)🙂😊.

2020. jún. 15. 15:57
 30/31 anonim ***** válasza:
Én a koi fashiont választanám rose gold vázzal. Bár ha első babám lenne, és terveznék több gyereket, akkor unisex színt választanék. Nekünk priam lux van mars red színben. Fiúnk van, reménykedünk még 1 kislányban is.
2020. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!