Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik pihenőszéket érdemes...

Melyik pihenőszéket érdemes megvenni a Babaszafariban?

Figyelt kérdés
7 kg-s a babám, szóval olyan kellene, ami 18 kg-ig jó. Etetni is szeretném benne eleinte. Melyik jó minőségű, könnyen tisztítható, biztonságos? Nem tudjuk megnézni személyesen. Rendelném.

#pihenőszék #Babafotel
2020. jún. 1. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Huuu akkor egyiket sem. Mindenképp bele kene ültetni. Nálam úgy van egy 70 ezres példány tok ingyen, hogy a barátnőm vette a babajanak aki egy pillanatra se hajlandó benne lenni. Majd talán a második babajuk...
2020. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj :( akkor megpróbáljuk megnézni, köszi
2020. jún. 1. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél. Nekünk volt kölcsönben, kb. egyszer használtuk. Inkább egy pléden szeretett játszani és kaptunk egy játszó szőnyeget, azt is szerette, utána nagyon hamar elkezdenek forogni, mászni, nem akarnak egy helyben lenni. Pár hónapra nem érdemes ezeket megvenni.
2020. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én magát a babaszafarit nem ajánlom. Se a pandababa oldalt.

Mindkettő silány mínőség.


Első gyermekemnél 6 éve terhesen több tételt rendeltem.


Matracot, körforgót, pelenkalapot, ágyrácsra tehető játékot, vízhőmérő, kis olló/fésű szett,1 vízhatlan matracot. Ágynemű szettet.


Pár nap múlva elkezdtek hívogatni.. Nincs az a mintás ágynemű,akkor kértem a másikat, az sincs, csak az 5000ft drágább.. Még jó, hogy nem kértem, barátnőm onnan rendelt botrányosan szar mínőség..

Matracból szintén a drágább.

Hőmérőből ollóból detto, nimcs amit rendeltem.

Ja a körforgóból 1 db van az is törött,kérem e így. WTF?!



A pandáról pedig egy játékszönyeget, 10 000FT AMI EGY ISZONYAT GAGYI FP UTÁNZAT VOLT.

Karcosan ragasztó csíkosan festék hibásan érkezett, a zenélőke olyan hangos recsegős volt mint a tipikus occó kínai gagyi amit azonnal betiltanak.. 1 hét se telt el már szét is ment.



Ha tényleg szeretnél akkor mindenképp használtan keress 0-18.kg-ig.

Nekünk fp van egy régebbi kiadás, mi is örököltük.

2020. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ilyenünk van csak a régebbi kiadás.

Ebben biztonságosan lehet etetni. Én is ebben etettem sokáig. Fixálni lehet és hintáztatni is.


4#voltam

2020. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hauck alpha+ bouncer pihenőszékkel. Nagyon jó!
2020. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!