Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Minden rácsos ágyból ki lehet...

Minden rácsos ágyból ki lehet venni egy részt, hogy babaöböl-szerűen magam mellé rakjam?

Figyelt kérdés
IKEA Sniglar ágyunk van és jó lenne, ha éjszaka úgy tudnám szoptatni, hogy benne fekszik. Férjem szerint nem lehet kiszedni. A 160 cm széles franciaágyban nem férünk el hárman kényelmesen, mert a Picur forgolódik. Mit javasoltok?

2020. aug. 24. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegyikből lehet kiszedni (a miénkből sem lehet).


Emellett én úgy tudom, hogy míg a kiságyaknak általában 3 fix magassága van, addig a babaöbölnek több szinten fokozatosan állítható a magassága is, hogy az illeszkedjen a ti ágyatokhoz.

2020. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát pedig mi kiszedtük, és a férjem megoldotta, hogy a matrac magasságában legyen az ő fekvőfelülete. Kell hozzá kicsit szerelgetni, de nem túl komplikált.
2020. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
2. vagyok, szóval hogy érthető legyen, konkrétan leszerelte az egyik oldalát, és beállította az alját, ehhez csak 4 plusz lukat kellett fúrni a fába, mert persze a 3 állásból egyik sem volt pont a franciaágy matracának a magasságában. A kiságy oldalát meg egyszerűen lecsavarozta. Brendonos Klups Frank Natural kiságy, kb ugyanaz, mint az ikeás.
2020. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 24. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Oké, lepontozók, akkor csak delirálom, hogy nálunk a férjem megoldotta XD XD
2020. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A miénkből nem, mert a hosszabb oldal tartja egybe a két rövidet. Ha az egyik oldalát leszeded, instabil lesz. Persze biztos meg lehet barkácsolni. Ikeás ágy, de nem tudom milyen fantázianevű.
2020. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
A ferjem asztalos. Megoldotta 😀
2020. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
7-es igen instabil lesz, ezért tett be a ferjem egy plusz merevítőt. Nyilván ha valaki még nem vett ágyat, érdemes átgondolni, de a mienk a 10 ezer Ft-os IKEA ágy, a babaöblösek meg jóval drágábbak. (8-as voltam)
2020. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy tök egyszerű ágyat vettem, oldalát levettük, a fekvőfelületet megfelelő magasságban felcsavaroztuk. Stabillá is tette a szerkezetet és a magasság is pont jó. A második gyereket szolgálja.

Mondjuk én ezt az ágyat 10ezer forinttért vettem használtan, az új matrac a duplája volt bele, de egy divatos 150ezres ágynak biztos nem esnék neki.

2020. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!