Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 3 gyerek egy szobában? Ki...

3 gyerek egy szobában? Ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tavasszal költözünk végre a saját otthonunkba.

Viszont most csak 2 szoba van még,plusz két szoba építése talán csak 1 év múlva fog elkezdődni.

Érdekelne hogy akinek 3 különböző életkorú gyerkőc van egy szobában,azt hogyan oldottátok meg? Mindekinek saját ágy,kevesebb játéktérrel...vagy emeletes ágy ideiglenesen ?

A fiúk most 12 és 8 évesek,a nagyobbik csak kéthetente hétvégén van velünk. A lányunk 3 éves lesz.


2020. dec. 14. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Csak egy apró tipp: vannak olyan emeletes ágyak, amik szétszedhetőek. Vagyis, amikor már lesz külön szobájuk, külön ágyként tudjátok használni, most meg egymásra rakva emeletes ágyként. Egyedül a létrát kell róla majd leszerelni. Én mindenképp ilyet vennék jelen helyzetben.

Vannak olyan ágyak is, ahol az ágy alól kihúzható egy pótágy, ami egy arasznyival lejjebb van. Ez pl. jó megoldás lehet annak a gyereknek, aki kéthetente egy hétvégét van nálatok. Ha ezt emeletes ággyal kombináljátok, akkor egy ágy alapterületén megoldod mindhárom gyerek fekvését.

2020. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötletek.

Mindenképp utánna járok annak az emeletes ágynak.

Viszonylag jó méretű, 4,4*4 méteres szobában lesznek.

A plusz két szoba majd a fiúké lesz,amik 3*6 m hosszúak lesznek egyenként.

2020. dec. 14. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak egy gyerkőc van, de ahol ilyen helyzetet láttam mindenhol emeletes aggyal oldottak meg. Meghozza úgy, hogy a “harmadik” gyerek emeletes agya alatt üres tér volt. Tehát két gyerek fent alszik, egy lent és a másik emeletes agy alatt játéktér van. Máshogy nem nagyon tudom elképzelni.
2020. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd mennyi lehetőség, a pótágyas emeletes ágyre: [link]
2020. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!