Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kèt pici gyerek egy szobában...

Kèt pici gyerek egy szobában aludjon?

Figyelt kérdés
A két gyermekem között 17 hónap lesz a korkülönbsèg és arra lennék kíváncsi, hogy egy szobában maradjanak majd vagy jobb ha kialakítunk egy másik gyerekszobát is? Tapasztalatokat szeretnèk kérni, aki már benne van, mit tanácsol? Lehetőségünk lenne külön szobára, de lehet a gyerekeknek jobb ha együtt maradnak, csak az ékszakai egymás felébresztésétől tartok.Tanácstalan vagyok. Köszönöm ha válaszoltok! :)

#alvás #szoba #együtt #kèt gyerek
2018. márc. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk egy szobában alszanak kezdetektől, 24 hónap és 17 hónap van a 3 gyerek között. Soha nem ébresztették egymást, pedig volt néhány nehéz éjszaka. Egyelőre szeretnek egy szobában lenni, a legnagyobb 8 éves.
2018. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 3 gyerek aludt egy szobában, és nem ébresztették egymást. 2-3 év volt közöttük.
2018. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen külön. Már ilyenkpr is jár a saját szoba.
2018. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi ugy gondoltzmuk h fel eves korba rakjuk oket ossze. (2 ev 2 honap a korkulonbseg)...na most 1.5 eves a pici de a mai napig inkabb khlon vannak. A nagy az elso par hetbe folyton be akart maszni az agyaba jatekokat dobalt be neki, nem tudta hohyan nyuljon hozza, plusz a pici 1 eves kroaig nem aludta at az ejszakat. En azt mondom jar nekik a pihenes es az a mi csaladunkba csak kulon szobaba mukodik :) en sem nagyon tudok massal egyutt aludni es ok sem.
2018. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Kulon, mert mire a kicsi megszuletik a nagynak lesz napirendje.

A kicsi sir, pelenkazni etetni kell stb jar a nagynak a pihenes.

Sosem raktam egy szobaba a gyerekeimet egeszsegtelen

2018. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk kérésükre vannak egy szobában, 5 éves,23 honapos és a pici.


Sosem volt gond az ébredés, amig a közepsö pici volt,gyorsan megetettem vagy rendeztem és azonnal abbahagyta,amiota nagyobb pedig simán átmennek a naggyal egymás ágyába ha bajuk van.nem egyszer reggel ösdzebujva kelnek,mindenki lány..

2018. márc. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi most varjuk a kistesot, 3 ev egy honap lesz koztuk ha pontosan erkezik.

Abszolut kulon szobat tervezunk, a nagy igenyli a csendet nyugalmat alvashoz.

2018. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha van rá lehetőség és nem okoz anyagilag sem gondot én kialakítanék még egy szobát. Nálunk mind a kettő a szülői hálóban aludt a saját ágyában kb 6 hónapos korig, majd mindenki ment a saját szobájába.
2018. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!