Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Árulhatnék ilyen babacuccokat?

Árulhatnék ilyen babacuccokat?

Figyelt kérdés

AliExpress-ről és wishről sokan nem szeretnek rendelni, mert nem szívesen adják meg a kártya adataikat, nem biztos, hogy az érkezik meg amit rendeltek, 2 hónap is lehet a szállítás, ha egyáltalán megérkezik.


Ti vásárolnátok olyantól, aki ezekrők az oldalakról megvásárolja a cuccokat és drágábban, mondjuk +500- 1000 forintért (+postaköltség) eladja, ezzel átvállalva a kockázatokat?


Mondjuk ha a hírdetésben konkrétan leírja, hogy ha nem akarsz heteket várni, nem akarsz kockáztatni stb. akkor gyere vedd meg nála kockázatmentesen, pár napos szállítással.


(persze mivel babákról, gyerekekről van szó, kizárólag biztonságos dolgokra gondolok, nem olyanra, amit nem vennétek meg ha nincs bevizsgálva)


2021. jan. 4. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, engem az ilyen "ha nem akarsz várni, vedd meg nálam, itt jársz a legjobban" szövegek nagyon taszítanak. Ráadásul gyanítom, számlát se kapnék, az ilyent meg pláne nem szeretem.
2021. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy igen, árulhatsz, vállalkozóként.
2021. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csinálják. Ki feketén, ki fehéren. Ott van pl: a kütyüb.... oldal is. Ott is 100 % ali.
2021. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a szöveggel nem vennék semmit, de ha elkezdesz árulni dolgokat, én biztos nem fogom csekkolni, hogy a wish-en fent van-e.
2021. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem csak azért mert nem tudsz várni.

Nekem most 3 termék, kb 4000 forint van beragadva aliexpresszbe, mert elakadt valahol a dolog 3 hónapja.


A részemről tudok árulni, vállalkozó vagyok.


Csak arra az oldalra lennék kíváncsi, hogy érdekes, itthon nem kapható játékokat, bigyókat vennének-e az anyukák.

2021. jan. 4. 17:36
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ez a fajta őszinteség taszító lehet?
2021. jan. 4. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem zavar, ha valaki így közvetít, sőt volt már, hogy vásároltam, mikor azonnal akartam valamit, nem két hónap várakozással. Az én elvárásom annyi szokott lenni, hogy az őszinteség terjedjen ki a szükséges vállalkozói adatok feltüntetésére az oldalon, a GDPR-szabályok betartására és a számlaadásra :)

Egyébként ezt sokan csinálják, a vatera is tele van ilyen közvetítőkkel, szóval mint üzleti modell, láthatóan működőképes

2021. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oh bocsánat, telefonról vacakoltam és elfelejtettem odaírni, hogy csak azért tettem fel így a fő kérdést, mert nem enged az oldal úgy kérdezni, hogy

"Ti vennétek-e olyan babacuccokat....."


Elnézést!!

2021. jan. 4. 17:50
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem. De wishről sem. Gagyik nagyon. Aki onnan vesz azért veszi, mert olcsót akar, így nem fogja drágábban megvenni.
2021. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még a rendes boltokban is árulnak whises cuccokat, de gondolom akkor okkal hallgatnak mélyen arról, honnan szerzik be.
2021. jan. 4. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!