Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen fajta nagyméretű játszószőnyegről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy ilyet vegyek majd vagy a puzzle habtapit.

Ha a puzzel fajta lenne akkor abból olyat vennék, ami csak sima lapokból áll, tehát nincsenek még plusszban számok, betűk meg egyéb alakzatok benne. Nővéreknek betűs volt és a gyerekek egy idő után szana szét szedték és egy rémálom volt állandóan visszapakolászni a darabokat. Azért is gondoltam olyasmi játszó szőnyegre amit belinkeltem, mert egyszerűbb összepakolni, ha takarítok, meg nem tudja a gyerek atomjaira szedni. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy tényleg praktikusabb-e?



2021. febr. 19. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Praktikusabb ez, amit linkeltél.

A másik (mi tipi-tapi szőnyegnek hívjuk) könnyen megnyomódik. Ráteszel egy széket, ráülsz 5 percre, és ÖRÖKRE ott marad a 4 lábának a benyomódása.

2021. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szőnyegmárka sajnos vékony, könnyen foszlik. Javaslom a PlayTo szőnyeget (ezt még össze is lehet hajtogatni ha takarítani kell pl), vagy ha nem akarsz összehajtósat, akkkr Baby Care szőnyeget, de elég húzós ára van, viszont tényleg prémium minőségű.
2021. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Derjaderja ***** válasza:
41%

Ha gyűrödik, csúszik, zavarhatja a mozgásfejlődést.

Másik, szerintem ezeken nem lehet játszani, még a ritkább mintás a linkeltek közül elmegy, szép is, de némelyik olyan harsány, hogy nekem kiégne az agyam, ha azon kellene mondjuk színes kockát èpíteni.

A habtapi elvileg jobb de tényleg szétszedik.

Szóval nálunk nincs, egy rendes visszafogott szőnyeg van, még csak nem is gyerekeknek szànt. Az első hetekben letettem rá egy pokrócot a picinek, de most már azt se (2,5 hónapos).

Csak gyakran kell porszívózni és nyilván nem rámenni cipővel vagy ilyesmi.

2021. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót rendeltem. Lehet, hogy gagyit, de ez főleg kintre jó szerintem. Bent zörög, könnyen fel tudja hajtani a lányom, csúszik stb. Kint tökéletes, mert szigetelt az alja. Én játszószőnyegnek simán vettem szövött szőnyeget a két szobába.
2021. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Derjaderja ***** válasza:
70%
Amúgy igen, rövid időre, fűbe praktikus lehet mégis.
2021. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A PlayTo nagyon tetszik. Vadtagabb mint amit linkeltem szóval az nem gyűrődik, csúszkál. Meg jó, hogy összehajtható. Van is belőle visszafogottabb színárnyalat. Sima szőnyeget nem szeretnék. Valami olyan kell amit könnyű takarítani, ha esetleg összekeni valamivel. (Megint csak a nővérem gyerekeiből indulok ki.) Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 20. 00:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 ezerért vettem ilyet 😂😂

Akkor jó ha már "nagyobb" a gyerek. Kicsinek is elnézegette, de valóban csúszós ahhoz, hogy tudjon rajta kúszni, mászni. Mkst 1,5 éves. Nézi, mutogatja a mintát, játszik rajta. Strandra is vittük. Azóta kettő van. 1 kintre 1bentre.

2021. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg vékony, nekünk casmatino van, mamához alisat rendeltünk. Mindkettő nagyon jó. Habtapit szétszedik.
2021. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk polifoam szerű anyagból van, nem zörög, nem csúszik és hőszigetel is. Szeretjük, habtapit pont azért nem vettem, mert csak szétszedik.
2021. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is polifoam szeru anyagból van. Nagyon praktikus, visszük mindenhova. Strand, kempingezes stb. Alapvetően egy nagyon jó holmi, de ezt a markát nem ismerem. Mindenesetre úgy nezem, nem ajánlják a többiek.
2021. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!