Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehet nagyméretű (nem...

Hol lehet nagyméretű (nem puzzle) habtabit venni?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami nem szétszedhetős, szimplán szivacs.
2014. márc. 25. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár nem kimondottan habtapi, de szerintem ugyanolyan jó a napozószivacs vagy tornaszőnyeg, vagy hogy is hívják pontosan... Nem mintás, viszont szétszedni sem lehet és elég nagy. :)
2014. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én játékboltban vettem nem szétszedhetős kisebbet. Illetve sportboltban lehet kapni, olyat ami sportgépek alá való az jóval nagyobb és nem esik szét.
2014. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudnátok írni konkrét boltot is? Ahol eddig néztem, beleértve sportboltot is sajnos nem volt...
2014. márc. 25. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a Regio játékboltban láttam olyat, hogy nagyobb darabokból rakható össze, és nincs a közepén kiszedhető minta.
2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régioban van illetve én a nagyot dechatlonban vettem régen.
2014. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. márc. 26. 07:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Regio!
2014. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2

A Tescoban a sportosztályon mintha láttam volna összetekerve (nem mentem közelebb, mert siettünk). :)

2014. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dreigang ***** válasza:
Polifoam is jó lehet, persze nagyobb méretben csak a gyárból beszerezhető. Az EVAPORO-s (halványsárga) habtapinál, a nem nyomtatott oldalát használjuk, mert a festék lekopik, leoldódik róla ráadásul újonnan elviselhetetlen festékszaga is volt. Anno a gyárból rendeltem 4 cm vastag (úszódeszka is ilyenből van) Polifoam lemezt, kiváló volt a gyerkőc alá, csak a nyolcszögletű járókához nem volt kompatibilis az alakja és a vastagsága.
2014. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!