Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan ágy fölé tehető...

Van olyan ágy fölé tehető forgó állvány amit “arrébb tudok tolni” ha kiakarom venni a gyereket?

Figyelt kérdés
Szóval értitek, azért hogy ne akadjon bele, elfordítanám addig hogy ne felette legyen hanem kiforduljon oldalra. Na ez így nem tudom mennyire érthető. Vagy mindegyik ilyen, vagy ezek az állványok egy pontban fixek? Fontos lenne mert az ágy végében peluzó lap lesz fent és onnan alapból elérhetetlen lesz a baba.

2021. márc. 14. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak ilyenek! Van gömbön forgatható es hajtós is.


Én annak idejen egy régi infuzios allvanyra akasztottam. Bolhapiacon szereztem, de kalaptarto is jó. Kerekeket is rakhatsz az aljar es akkor tolható, gördíthetőn is.

2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de a sima fixtol is kitudod venni a gyereket.
2021. márc. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van aminek a forgó része pillanat alatt levehető, visszateheto. Az a része ami az ágyon marad nem zavar semmit, illetve tud zenélni.
2021. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok nekem ilyet mutatni? Vagy hogy keressek rá? Mivel most nincsenek nagyon boltok nem tudom hogy találjak ilyet
2021. márc. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!