Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ilyen tipusú kombi kiságyhoz...

Ilyen tipusú kombi kiságyhoz milyen rácsvédőt tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


A hátulja sima lap,igy hogy vagy hova köthetném a rácsvédő madzagját?

Vagy mit vegyek bele?

Mindenképp szeretnék valami rácsvédőt de elkepzelésem sincs már mit tegyek


2021. ápr. 10. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
A fonott rácsvédő ami mostanság elég felkapott es esetleg szóba jöhetne... nekem nem tetszik :(
2021. ápr. 10. 08:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt. Rácsvédő nélkül aludt benne a baba. Egy három oldalról zárt ágyon amúgy sem szerencsés akadályozni a szabad légáramlást.
2021. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ebbe teljesen igazad van csak ugy felek h beveri a fejet vagy valami :(
2021. ápr. 10. 09:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Veszélyesebb a rácsvédő, mint a rács. Egyik gyerekneknél sem kockáztattuk, hogy belefulladnak a felesleges anyagba, soha nem szorult be se kéz, se láb és nem koppant nagyot a fejük sem.
2021. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapig használtunk rácsvédőt (nem a nagy fonottat). Aztán elkezdett éjjszakánként elvándorolni a kiságyba, féltem h baj lesz úgyhogy leszedtem. Nagyon szépeket lehet kapni, de én mégegyszer biztos nem vennék.
2021. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyesmi kombiágyunk van. Volt rácsvédő,de nemrég szedtem le mindent. Folyton kikötözte és beleakadt.. féltem,hogy megfullad. Párszor koppant már,de akkorát nem tud,hogy baja legyen. Inkább egy pukli,minthogy megfojtsa magát.
2021. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem olyan fontos a rácsvédő, ehhez a típusú ágyhoz főleg nem. A lányom anno mindig alá mászott, így le is vettük. Most a fiam 3 hónapos, ő nála még kell, mert mindig az ágy széléhez mászik ki és beütné a fejét a rácsba. De már ő is elkezdte piszkálni a rácsvédőt, szerintem nála sem lesz fent sokáig.
2021. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet inkabb enis hanyagolom :/

Vegulis ugyse tudnam mihez kötni

2021. ápr. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!