Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kombi babaágyunkat ifjúsági...

Kombi babaágyunkat ifjúsági ággyá szeretnénk alakítani. Viszont így 173x70 cm matrac kell bele a gyártó szerint. Ilyen meg nincs. Megoldás?

Figyelt kérdés
Ki hogyan oldaná meg? Ha szivacsot vágatok bele, az megfelelő lesz? Egyáltalán milyen szivacs jó? Tanácstalan vagyok. Első gyerekesként bedőltem az 5:1 funkciónak...annyi pénzért, amennyibe került, igazán kihozhatták volna a szabvány méretet!
2021. jún. 1. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdeklődj a gyártónál, hogy hogy is van ez... Biztos nem árulnak olyan ágyat, ami használhatatlan.
2021. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mineladtuk, az árából meg vettünk egy "nagyfiúágyat"...

Ekkora matracot tényleg nem kapni, nem is értem miért így tervezték ezt az ágyat 🤷‍♀️

2021. jún. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lehet kapni akkora matracot, én is így jártam, de nem fogom megvenni, inkább egy leesésgátlós ágyat kap, ezt meg eladjuk ami van.

2021. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel én is bedőltem ennek.

Én akkor találtam ilyen matracot (5éve), de piszok drága volt. Úgy is költöztünk, így inkább kapott egy nagy francia ágyat az új házba. Ezt legalább nem kell 5 év múlva megint lecserélni

2021. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül találtam egy gyártót, ahol egyedi méretben jó áron készítenek szivacsmatracot.
2021. jún. 3. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!