Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e valaki, aki ezt a fajta...

Van-e valaki, aki ezt a fajta mellszívót használja, használta, mi a véleménye róla? Illetve mennyire fogadta el a baba ezt a fajta cumisüveget/cumit?

Figyelt kérdés

[link] erről lenne szó.

Régóta szemezek ezzel a márkával.


2021. jún. 3. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt használtam és sokkal jobban bevált mint a gépi.

Többiről nem tudok nyilatkozni mert a fiam egyszerűen sosem volt hajlandó sem cumizni de cumisüvegből inni pedig abból próbáltam többfélét

2021. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Avent jobban bejött.4gyerkből 3-nál azt használtam,a 4.nél pont ilyet vettem,mert ez volt az akciós,de én megbántam.Használható amúgy,funkcióját ellátja,de az Avent sokkal kényelmesebb,jobb volt nekem.Ettől persze lehet,hogy másnak más lesz a véleménye.Pici korban az üveget nem használtam etetésre,csak kb 6-7hós kortól víznek,de nekem rengeteg tejem volt,és hála az égnek tudtam szoptatni,így erről a részéről nem tudok nyilatkozni.
2021. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt hasznaltam. Volt elektromos is (más márka), de a tommysat jobban szerettem. Elég erős volt, a kezem se fáradt el benne. A cumisuvegeit is nagyon szerettük, a játszó cumi viszont nem vált be.
2021. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mellszívó nem vált be, abból Medela kézit használok. A cumisüveg jó volt, a lányomnak szopi után abból pótoltam 7-8 hónapos koráig, most a fiamnak is azt vettem, de szerencsére van elég tejem, így még nem használtuk. A cumival vigyázni kell: a lányom sokáig és sokat cumizott -3 éves koráig- ezzel a fajtával és az első fogai felvették a formáját, nem tud rendesen harapni, mert a felsők nem érnek le az alsó fogaira. Szóval azt nem ajánlom.
2021. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Màst hasznàltam,

A kérdés 2. Felére válaszolnék.

Egyik gyerek sem fogadta el a cumit, üveget is sokkal később. TT és Avent, Mam is volt

TT tanulóitatót, ès későbbi itatót viszont imádták.

A legnagyobb bánatomra a lefejt tejet sem tudtam odaadni.

Ki kellett öntenem ☹️

2021. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem ilyet használtam,csak aventest.Nagyon jó a cumisüveg is!


[link]

2021. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En ugyan ezt hasznaltam. Kezem kicsit elfaradt utana,bar nekem az uzuleteim amug, is sz*rok,de amugy dleg jol szivta. Rossmannban szereztem be tok olcson,valami 8 ezer ft korul akciosan. :)
2021. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a velemenyet es hogy megosztottatok a tapasztalataitokat. Meg gondolkozom rajta, nezelodok😁
2021. jún. 5. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!