Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit adhatnék a gyerekeknek?

Mit adhatnék a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Vagy egy idézet amit találtam, és egy egész életen át elkísérheti, csak azt nem tudom, hogy mire írhatnám fel. Pl a babakori takaróját nem fogja felnőttként is őrizgetni, egy bekeretezett, díszes papírt pedig babaként nem fog tudni értékelni, egy karkötőre pedig nem fér rá. Van valami jó ötletetek, ami hasznos, praktikus, ráfér egy hosszabb idézet és én is meg tudom csinálni, vagy legalább az írást?
2021. okt. 8. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babatakaróm pl megvan, anyukám eltette, én pedig szeretném majd odaadni a gyerekemnek. Nyilván nem használja egész életében, de ez kb mindenre igaz, nem ugyanaz kell egy babának, kisgyereknek, tininek, felnőttnek és idősnek.
2021. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Babaként a világon semmit nem fog értékelni. Ird egy szép kártyára, vagy fotó albumba.

De ne lepődj meg, ha nem fogja nagykoraban se értékelni.

2021. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy csomó babacuccom megvan, pedig 44 éves vagyok.

A lányomnak is eltettük az első rugdalózóját, a keresztelős ruháját, egy-egy abszolút kedvenc darabot. 24 éves, néha pakolás közben előszedi őket.

2021. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most a gyerekeim alszanak azzal a babatakaróval, ami még anyukámé, aztán az enyém volt. Más nálunk nem maradt meg, de nem a tárgy funkciója, hanem az érzelmi kötődés a lényeg.
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!